background img
Eki 20, 2018
67 Views

Zevk ve Acı – Karina Halle Kitabını İndir

Written by

Zevk ve Acı – Karina Halle Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Ellie adında genç, güzel ve ateşli bir kadın intikam ateşiyle tutuşuyor. Bu öyle bir ateş ki ya intikamını alacak yada bu uğurda ölecek. Takma isim olarak Eden adını kullanan bu kadın av olarak gördüğü intikamı Javier adında bir mafya adamı vede oldukça zeki, yakışıklı ve güçlü. Ellie’nin işi hiç kolay olmayacak zaten o da kolay olsun istemiyor. Yıllardır içini kemiren intikamın planlarını ilmek ilmek ördü. Javier daha ilk anda bu kadını görünce dibi düşüyor. Fakat zamanla kurulan planların işleyişinde intikamın yanına hiç katmadığı başka duygular girince Elli ne yapacağını şaşırıyor.

 

Zevk ve Acı Hakkında

Ellie; yahut Eden, avcı, asi ve güzel. İntikam soğuk bir yemekse onunkini dondurucuya koymalı. Öylesine soğukkanlı ve öylesine hırslı. Hatta intikamını alamazsa yaşamaya devam edemeyeceğini düşünüyor. Hayatını karartan adamla ilgili kusursuz bir planı var, ama işler tabii ki de planladığı gibi gitmiyor.

Javier; av, hem de en zorlusundan, büyük bir mafya babasının sağ kolu. Ellie, pardon Eden hayatına giriyor. Javier, aniden karşısına çıkan bu gizemli, seksi ve isyankâr kızın büyüsüne kapılıyor.

Bu amansız, ateşli ve karşı konulamaz hikâyede bir süre sonra av ile avcı içinden çıkamayacakları bir çıkmaza giriyorlar. Onları takip etmeye var mısınız?

Zevk ve Acı Yorumlar

“Mutlak bir heyecan, adrenalin ve duygusal dalgalanmalarla dolu bu kitap; ateşli, şehvetli ve yoğun bir romantizmle örülü.”
-Maryse’s Book Blog-

“Karina Halle’nin ilk kitaptan sonra okunmasını tavsiye ettiği Zevk ve Acı intikamın ve aşkın iç içe geçtiği muhteşem bir novella.”
-Booklist-

“Zevk ve Acı’nın her sayfası tutku, intikam, aşk ve adrenalin dolu.”
-Amazon-

 

PAYLAŞAN “BUKET”

Zevk ve Acı – Karina Halle Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir