Zehir, Gölge, Veda – Javier Marias Kitabını İndir

tarafından
37
Zehir, Gölge, Veda – Javier Marias Kitabını İndir

Zehir, Gölge, Veda – Javier Marias Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Bir çok sıkıcı edebiyat kitabının ötesinde 3 ciltten oluşan Javier Marias adlı yazarın son kitabı Zehir, Gölge, Veda adlı final kitabıyla sizlerle. Bir çok dalda ödül alan ve yazdığı akıcı kitaplarla edebiyatı bir çok kesime sevdiren üçlemenin sonuna geldik. Deza artık işin sonuna geliyor, tüm karanlık noktaları her sayfada dolu dolu okuyucuya aktarıyor. Bir iç sesin sizlere neler anlatabileceğine ve nedenlerine hayran kalarak okuyacaksınız.

Zehir, Gölge, Veda Hakkında

Javier Marías’ın başyapıtı Yarınki Yüzün’ün son cildi Zehir, Gölge, Veda ilk iki ciltte bir kısmına tanık olduğumuz hikâyeyi, İspanyol çevirmen Jaime Desa’nın Londra’da gönüllü sürgün olarak yaşadığı çalkantılı dönemin hikâyesini nihayete erdiriyor. Daha önce şöyle bir değinilerek gizem perdesiyle sarmalanan olaylar aydınlanıyor, sisler dağılıyor, yapboz tamamlanıyor.

Tıpkı ilk iki cilt gibi Zehir, Gölge, Veda da ustalıkla birbirine bağlanmış iç içe hikâyelerden oluşan, muazzam diliyle tam bir edebiyat ziyafeti çeken, düşünsel yönüyle zihne bol malzeme sunan, okura yoğun ve sıradışı bir tecrübe yaşatan bir eser.

 

Zehir, Gölge, Veda – Javier Marias Kitabını İndir Kitabını İndir