Zar Adam – Luke Rhinehart – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
46
Zar Adam – Luke Rhinehart – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Zar Adam – Luke Rhinehart – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Çok az kitap hayatınızı değiştirebilir, bu roman onlardan birisi. Yüzyılın romancısından!

Okuduktan sonra aklınızın bir köşesinde sürekli bazı satırların kendini hatırlattığı kitaplar vardır ya işte “Zar Adam” bunlardan birisidir. Bir psikiyatrist olan Luke hastalarının hayatına anlam katmak adına bir çok kişiyi iyileştirmiş ve onlara yardımcı olmuştur. Ama hayat kendi hayatına gelince Luke anlamsız bir boşluk içine düşmüştür. Artık hayattan zevk alamaz durumdadır, bunun üzerine doğunun ve batının bir çok terapi, gelişim türünde ki öğretilerine baş vursa da sonuç alamaz. Bir gün boş boş baktığı zarlar hayatını değiştirir.

 

Zar Adam Hakkında

Zarlar hayatınızı belirleme başladığında artık her şey mümkün olmaktadır.
İlk sayfasından itibaren sizi kendisine bağlayacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz uluslararası kült bestseller kitaplarından biri.
İrvin D. Yalom’un Niezsche Ağladığında ve Chuck Palahniuk’in Dövüş Kulübü Hayranları Zar adam kitabını çok sevecekler
Dünyada Rekor ilgi gördü… 30 ülkede yayınlandı. Şimdi Türkçe’de….
Gündelik hayatından monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan’da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin hayatın anlamı alternatiflerinden tatminsizlik yaşayarak basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir. Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakar davranış ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır..
Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi ve rahat okunan Zar Adam kitabı eğlenceli, mizahi, şok edici ve altüst edici…

Zar Adam Yorumlar

“Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… çok zekice kurgulanmış.”
-Time Out
“Olağanüstü eğlenceli… gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu… çok tehlikeli.”
-Forth Star-Telegram
“Etkileyici bir şekilde yazılmış olağandışı bir roman… Ancak o tehlikeli bir roman olabilir. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler.”
-David Slavitt
“Çok sayıda eğlenceli öğenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş.”
-New York Herald
“Eğlenceli ve iyi yazılmış… Yalnızca ilk 30 sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler olacağına kuşku yok.”
-Time

Zar Adam – Luke Rhinehart – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir