Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James Kitabını İndir

tarafından
62
Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James Kitabını İndir

Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Jemma adında bir düşes ve Elijah adında bir dük tam evlenecekleri gün büyük bir skandal kopu verir.

Düşes Jemma ülkeden ayrı kaldığı 9 yıl boyunca bir çok günah işleyerek bir çok skandala imza atmış olduğuna dair kocasına kanıtlar sunulur. Bunun üzerine Jemma kaçarak gider. Bu duruma kocası olacak adam Elijah oldukça inansa da bir varis gerektiğini bilir ve bir süre sonra karısını çağırır. Büyük umutlarla dönen Jemma kocasının soğuk tavırlarına anlam veremez. Artık kuralına göre oynama vakti gelmiştir. Ne yapıp edip kocasını baştan çıkararak onu kendine aşık edecektir.

 

Yüreğimin Tek Sahibi Hakkında

Bir kadın, kocasını kendine âşık etmek için nasıl baştan çıkarır?

Güzeller güzeli Beaumont Düşesi ve ağırbaşlı kocasının düğününde çalan kilise çanları henüz susmamışken yaşanan bir skandal, Düşes’in apar topar Fransa’ya gitmesine neden olur. Söylentilere göre Düşes dokuz yıl boyunca skandaldan skandala koşar. Beaumont Dükü Elijah da bu söylentilere inanmaktadır.

Fakat yakışıklı Dük’ün bir vârise ihtiyacı vardır ve eşini evine çağırır. Jemma evine döndükten sonra, Elijah’nın ona olan ilgisizliğine şaşırır. Kocasıyla aynı hisleri paylaşmaması bir yana, imkânsızı, yani kocasının kalbini istemektedir…

Yorumlar

“Usta satranç oyuncularını taşları değil, gönüllerini kaptırabilecekleri bir oyunda görmek büyük zevk. Eloisa James zekâ, kabiliyet ve zarafetiyle okurlarına birçok farklı seviyede ulaşıyor, onlara aşkın gücünün her engeli aşabileceğini gösteriyor.”
Romantic Times

 

Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James Kitabını İndir Kitabını İndir