Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James Kitabını İndir

tarafından
43
Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James Kitabını İndir

Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Genç kızların gözdesi Villiers Dükü Leopold artık çıkan dedi kodular ve sorumlulukları yüzünden evlenmek zorunda kalmıştır. Çünkü sürekli kapısına dayanıp çocuğun kendisinden olduğunu iddia kadınlarla dolmaya başladı. Şimdi bu çocuklara annelik edebilecek ve sosyetenin dedikodularını sonlandırıp itibarını korumak adına asil bir kadın bulup evlenmek zorunda. Tercihleri arasında asil güzel ve sosyeteyi iyi tanıyan Eleanor var. Diğer yanda ailesi bir asil olmasına rağmen sosyeteden nefret eden başına buyruk Lisette var. Leopold şimdi kalbi ve mantığı arasında kaldı.

 

Yüreğimdeki Son Perde Hakkında

Villiers Dükü Leopold Dautry, gayrimeşru çocuklarına annelik yapacak birini bulabilmek için bir an önce evlenmelidir ve bu kişi asil bir kadın olmalıdır. Seçeneklerden biri Montague Dükü’nün zarif, güzel ve zeki kızı Eleanor’dur.

Diğeri ise Gilner Dükü’nün fazla açıksözlü kızı Lisette’tir. Ne kıyafetler ne de görgü kuralları umurundadır. Üstelik herhangi bir unvanla da ilgilenmemektedir. Sosyetenin yarısı Lisette’in deli olduğunu düşünmektedir ve Villiers da bunu kabullenmek üzeredir.

Mantığı ile tutkusunun, aklı ile hayallerinin arasında kalan Villiers, kendisini oldukça zor bir durumda bulur. Fakat sevdiği kadının onuru için savaşmak zorunda kaldığında asıl riskin düelloda değil, kalbinde ve yatağında olduğunu anlayacaktır.

Yüreğimdeki Son Perde Yorumlar

“James’in zekâsı, bu dokunaklı romanı zirveye taşıyor.” 
-Romantic Times Book Reviews –

“Eloisa James yazarlık konusunda tam bir deha.” 
-Las Vegas Review Journal-

Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James Kitabını İndir Kitabını İndir