background img
Eki 23, 2018
76 Views

Yoksun – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir

Written by

Yoksun – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Josephine dışarıdan bakıldığında burnu havada en az unvanı kadar buzdan bir kalbe sahip gibi görünse de artık bu Buzların Kraliçesi de erimeye başlamıştı bile. Özelikle yakın zamanda kaybettiği ve neredeyse tüm şanını şöhretini ve servetini borçlu olduğu adam Arthur gittiğinden beri. Fakat onu anlayan biri daha vardı Marcus. Ama Marcus’un da kendi iç dünyasında savaşı sürüyordu. Bolca düşmanı olan bu ikili yakınlaşmaya başladıklarında işler düşmanları için daha bir kolaylaşacaktı.

Yoksun Hakkında

Skandalların Buzlar Kraliçesi Josephine, eşsiz güzelliği ve dokunulmazlığıyla herkese tepeden baksa da yaşamının son beş yılını borçlu olduğu Arthur Kensing’in ölümüyle yeni bir başlangıcın eşiğine gelmişti. Hayatı bir defa daha tersyüz oluyordu ve o bunu başarabileceğinden emin değildi.

Josephine’in hayattan yorulduğunu görebilen tek kişi Marcus Valerian’dı ve o, kendi başlangıçlarında kendi şeytanlarıyla hesaplaşmak zorundaydı. Yüzünde taşıdığı yaraların çok daha derinlerini kalbinde taşıyordu Marcus. O kalbe dokunabilen tek el ise Buzlar Kraliçesi’ne aitti.

Aralarında ki çekim zaman ve mekan tanımadığında, yepyeni skandallar gizli düşmanlarının işini kolaylaştıracak mıydı, yoksa artık saklı olanların açığa çıkma zamanı gelmiş miydi?

Sorular cevaplarını bulup, taşlar yerine otururken, hesapta olmayan aşk mevzu olduğunda bilinmeyen bir gerçek vardı: Aşkta asla iki artı iki dört etmezdi.

Yoksun – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir