Yok Edici – Robert Crais Kitabını İndir

tarafından
41
Yok Edici – Robert Crais Kitabını İndir

Yok Edici – Robert Crais Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Carol Starkey adında bir bomba imha uzmanı LAPD ekibi olarak ülkenin en önemli görevlerini üstlenmişlerdir. Uzun zamandır bir çok kahramanlığa imza atan ekip bir gün hüsrana uğrar. Carol ve sevgilisi de aynı ekipte hem meslektaş hemde iyi birer dosttur. Bir gün imha etmek üzere oldukları bombanın bir oyunun  parçası olduğunu ancak gerek bomba patlayınca anlarlar fakat Carol ağır yaralanır ve sevgilisi ölür.  Bunun üzerine hayata küsen Carol aradan geçen 3 yıl sonra kendisini bir bombacı seri katilin hedefinde bulur.

 

Yok Edici Hakkında

LAPD bomba imha ekibinin gözü pek dedektifi Carol Starkey korkunç bir patlamadan sağ olarak kurtulmuş ama sevgilisi olan ortağı hayatını kaybetmiştir. Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan ağır yaralar alan Starkey aradan geçen üç yıla rağmen toparlanamamıştır. Uykusuz gecelerinin ardından güne birbiri ardına yakıp söndürdüğü sigaraları, asit gidericileri ve içkisiyle başlayıp ayda bir terapist değiştiren Starkey yine bir meslektaşının bir patlamada ölmesiyle kendini ölümcül bir kedi fare oyununun içinde bulur. Karşısındaki kişi hedef listesindekileri bir bir ortadan kaldıran bir seri bombacıdır, üstelik bu hedef listesindeki isimlerden biri Starkey’nin ta kendisidir. Starkey bir yandan göründüğünden çok daha karmaşık bir davayı çözüp modern zamanların en zeki katillerinden birini enselemeye çalışırken bir yandan da geçmişiyle hesaplaşmasını tamamlamak zorundadır.

Yok Edici Yorumlar

‘Camı çerçeveyi aşağı indirecek güçte bir tekno-gerilim’ 

-The New York Times 

‘Büyüleyici ve korkutucu derecede inandırıcı! Starkey gerilim romanları arenasını uzun zaman sonra varlığıyla onurlandıran en çetin karakterlerden biri.’ 

– USA Today 

‘Şimdiye dek okuduğum en iyi polisiyelerden biri. Müthiş! ‘ 

– David Baldacci 

Yok Edici – Robert Crais Kitabını İndir Kitabını İndir