Yıldırım Özcan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
2
Yıldırım Özcan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Yıldırım Özcan kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yıldırım Özcan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yıldırım Özcan kimdir? kaç yaşında?, Yıldırım Özcan kimdir? memleketi neresi, Yıldırım Özcan kimdir? evi nerede, Yıldırım Özcan kimdir? nereli, Yıldırım Özcan kimdir? instagram, Yıldırım Özcan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yıldırım Özcan nereli? Kaç yaşında?

Yıldırım Özcan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yıldırım Özcan Time iletişim bilgileri? Şeref Sözü dizisi Mustafa kimdir? Çocuk oyuncu Yıldırım Özcan yer aldığı diziler, hangi okulda? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yıldırım Özcan yaşamı ve biyografisi

Yıldırım Özcan Türk çocuk dizi oyuncusu ve modeldir. Model olarak olduğu projelerden sonra en büyük çıkışını 2020 yapımı Şeref Sözü dizisinde Mustafa kişiliği ile yaptı.

Yıldırım Özcan 2014 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babasının çocuk model olarak destek verdiği Yıldırım Özcan bazı önemli markaların modeli olarak sahnede yerini aldıktan sonra 2020 senesinde ilk kez kameraların karşına geçerek “Şeref Sözü” dizisinde “Mustafa” kişiliğine hayat veren isim oldu.

Yıldırım Özcan eğitim yaşamını ve oyunculuk yaşamını birlikte sürdürmektedir.

Yıldırım Özcan dizleri ve filmleri

Yıldırım Özcan yer aldığı diziler? Yıldırım Özcan önceden hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Şeref Sözü – Mustafa