background img
Eki 18, 2018
80 Views

Yeter Tenimi Acıtmayın – Meltem Arıkan Kitabını İndir

Written by

Yeter Tenimi Acıtmayın – Meltem Arıkan Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

4 kadının hayat hikayesinden ve yine bu dört kadının yollarının kesiştiren aynı acılardan ilham almış bir roman ” Yeter Tenimi Acıtma” Bu roman ilk basılıp yayınlanmasının ardından kısa bir süre sonra tüm kitap satış mağaza ve sitelerinden toplanmıştır. Yazarın örtüsüz net kaleminden dolayı bir çok kesimi rahatsız eden bu roman aynı zamanda bir çok kesim için bir kahramanlık öyküsünü içermektedir. Olayın kadın hakları değil insan ve özgürlük hakları olduğunu kavrayan herkes için oldukça ilham verici bir romanla sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

Yeter Tenimi Acıtmayın Hakkında

Meltem Arıkan sivri diliyle ve kadın haklarına dair konular karşısında sergilediği açık, cesur yaklaşımlarıyla sadece Türkiye’de değil, dünyada da pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği bir yazar.

Şuanda 7. baskısıyla okuyucularına ilgisine sunduğumuz Yeter Tenimi Acıtmayın, 2004 yılında toplatılmış, sonra mahkeme kararıyla yeniden kitabevi raflarında yerini almış ve bütün bu sancılı dönemlerin ardından Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından Düşünce ve Özgür İfade Ödülü ile ödüllendirilmiş bir Kitapta hayatlarında türlü travmalar yaşamış dört kadının, benzer geçmişe sahip diğer kadınları hayata bağlama çabaları anlatılıyor.

Dört kadının öyküsü,

binlerce tenin acısı…

Yeter Tenimi Acıtmayın – Meltem Arıkan Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir