Yedi Gece – Anna Campbell Kitabını İndir

tarafından
59
Yedi Gece – Anna Campbell Kitabını İndir

Yedi Gece – Anna Campbell Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Sidonie adında ki kadın, genç kız kardeşinin kumar tutkusu yüzünden düşmediği bela kalmamıştır. Bu son durum hepsinden daha ürkünç olmasına karşılık kardeşini bu illetten kurtarmanın da tek seçeneğidir. Craven adlı kalede tek başına yaşayan yüzü yaralı korkunç bir adam yaşamaktadır. Bu adamla Yedi Gün Yedi Gece geçirmesi gerekmektedir. Adı Jones olan bu adamın kalesine gittiği de kadın bu yük şaşkınlığa uğrar. Çünkü söylenin aksine bir adamla karşılaşır. Jones uzun zaman bu laneti ona saran kişilerden alacağı intikam içinde yaşamadıktadır. Sindonie ve Jones günler ilerledikçe bir birilerine  olan çekim oldukça artacaktır.

 

Yedi Gece Hakkında

Yedi gün, yedi gece.

Tutku uğruna nelerden vazgeçebilirsiniz?

Sidonie Forsyhte’ın, kumarbaz kız kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için yapabileceği tek bir şey vardı: Craven Kalesi’nin duvarlarının arkasında yaşayan, acımasızlığıyla nam salmış, yüzü yaralı o adamla, günah dolu yedi gece geçirmeliydi.

Ancak Sidonie kaleye vardığında, bir canavar yerine, daha önce tanıdığı hiç kimseye benzemeyen biriyle karşılaşacaktı. Bu hafta içinde, Sidonie, ikisinin de hayatını değiştirebilecek karanlık sırrı saklarken, bir yandan Jonas Merrick’e karşı hisler beslemeye başlayacaktı.

Acımasız ve yalnız bir hayat yaşayan Jonas ise geçmişini asla unutmayan bir adamdı. Unutacak olsa bile, aynaya baktığında gördüğü yüz, ona taşıdığı laneti bir kere daha hatırlatıyordu.

Bu masum kızın keskin zekâsı ve güzelliğiyle etkilenen Jonas ile ona gittikçe kendini kaptıran Sidonie’nin aşkı, yaşadıkları tutkulu haftayı aşabilecek mi, yoksa çevrelerini saran tehlikeli düşmanlara karşı yenilecek miydi?

 

Yedi Gece – Anna Campbell Kitabını İndir Kitabını İndir