Yağmur Uzunoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
8
Yağmur Uzunoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Yağmur Uzunoğlu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yağmur Uzunoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yağmur Uzunoğlu kimdir? kaç yaşında?, Yağmur Uzunoğlu kimdir? memleketi neresi, Yağmur Uzunoğlu kimdir? evi nerede, Yağmur Uzunoğlu kimdir? nereli, Yağmur Uzunoğlu kimdir? instagram, Yağmur Uzunoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yağmur Uzunoğlu nereli? Kaç yaşında?

Yağmur Uzunoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yağmur Uzunoğlu yer aldığı diziler? Yağmur Uzunoğlu sevgilisi? Yağmur Uzunoğlu boy kilo yaş bilgileri. Yağmur Uzunoğlu ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağmur Uzunoğlu yaşamı ve biyografisi

Yağmur Uzunoğlu Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Sahnelediği oyunlar ve dizi filmlerde oynadığı karakterlerle tanınmaktadır.

Yağmur Uzunoğlu 30 Kasım 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Henüz lise saatleri civarında tiyatro ve oyunculuğa ilgi duymaya başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde sürdü. Ankara Mamak Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldıktan sonra oyunculuğa adım attı. Daha sonra tiyatro sahnelerinde rol aldı. Yağmur Uzunoğlu 2019 senesinde TRT 1 ekranlarında yayına giren “Benim Adım Melek” ‘dizisinde rol aldı. Bu dizide “Ünzile” rolüne hayat verdi.

Yağmur Uzunoğlu sevgilisi

Yağmur Uzunoğlu boyu 1.68 cm kilosu 52 kg burcu Yay.

Yağmur Uzunoğlu dizileri ve filmleri

Yağmur Uzunoğlu yer aldığı diziler? Yağmur Uzunoğlu hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Benim Adım Melek – Ünzile