Vahşi Bir Lordun Kollarında – Sabrina Jeffries Kitabını İndir

tarafından
44
Vahşi Bir Lordun Kollarında – Sabrina Jeffries Kitabını İndir

Vahşi Bir Lordun Kollarında – Sabrina Jeffries Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Gabe adında ki lord oldukça kurnaz ve başına  buyruktur. Bu genç lordla yarışmak adına çıktığı yolda Roger hayatını gizemli bir şekilde kaybeder. Roger’ın kız kardeşi gözü pek Virginia , Lord Gabriel’i bu durumdan sorumlu tutar ve ona kendi oyuyla karşı koyar. Onunla karşılaşmak adına uzun zaman çalışan ve kendini geliştiren Virginia, Gabriel’e meydan okuduğunda işler o andan sonra ilginç bir hal alır. Çünkü Lord, Virginia’ya aşık olmuştur ve ona evlilik teklifi eder.!

 

Vahşi Bir Lordun Kollarında Hakkında

Büyükannesinin ültimatomunu yerine getirmek isteyen Lord Gabriel Sharpe, kendisine çok ihtiyacı olduğunu sandığı hırçın bir kızın peşine düşer. Ve sonra durum tamamen tersine döner…

Gözü pek bir adam olan Gabe Sharpe’ın yaptığı her şey gibi, Virginia Waverly ile flört etmek de büyük bir oyundur. Erkek kardeşi Roger’ın Lord Gabriel’a karşı yarışırken ölmesinden beri, Virginia delidolu lordu kendi oyununda yenerek ondan intikam almak istemektedir. Ama Lord Gabriel’a kendisiyle yarışması için meydan okuduğunda, “Ölüm Meleği” olarak tanınan yakışıklı lord ona evlenme teklif ederek karşılık verir! Gabe, Virginia’nın maddi durumunun kötü olduğunun farkındadır – evlenip her ikisinin de sorunlarını ortadan kaldırmamaları için herhangi bir sebep görememektedir. Virginia onun teklifi karşısında dehşete düştüğünü söyler ama öpücüklerine verdiği karşılık hiç de öyle söylememektedir. İkisi Roger’ın ölümünün arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya başlarken, Gabe risklerin en büyüğüne girerek cesur güzele tüm miraslardan daha değerli bir şey teklif eder: gerçek aşkı.

Vahşi Bir Lordun Kollarında Yorumlar

“Jeffries, Sharpe ailesi destanına güzel bir eklemede daha bulunuyor… Hızlı temposu, esprili diyalogları ve hayli etkileyici olan orijinal karakterleri Jeffries’in kitaplarını diğerlerinden ayırıyor. Elinizdeki kitap da, serinin eski hayranlarını memnun edeceği gibi bu destana bir sürü yeni hayran kazandırmaktan da geri kalmayacak.”
Publishers Weekly

“Jeffries’in son derece eğlenceli olan Hellions of Halstead Hall serisine yaptığı bu son ekleme, içine bol bol tutku aşılanmış, tehlikeli entrikalarla çeşnilendirilmiş ve tam olması gerektiği kadar mizah öğesiyle kıvama getirilmiş harika bir spesiyalite.” Booklist

Vahşi Bir Lordun Kollarında – Sabrina Jeffries Kitabını İndir Kitabını İndir