Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

tarafından
3
Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) Pdf indir


Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Jack London tarafından kaleme alınan Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) isimli kitap 9786052952801 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) kitabını 16.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) pdf oku indir.

Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) pdf indir

Buck gazete okumazdı; okusaydı yalnızca kendisi için değil, kuvvetli kasları ve uzun tüyleri olantüm Güneyli köpekler için tehlikenin yaklaşmakta olduğunu bilirdi. Kuzey Kutbu’nun zorlukoşullarında yaşayan insanlar sarı bir maden bulmuşlardı. Bu haber dalga dalga yayılmayı sürdürüyorvebinlerce adam kuzeye akıyordu. Bu adamlara köpek gerekiyordu. Sağlam, kuvvetli, kızakçekebilecek kuvvetli kasları ve kendilerini soğuktan koruyacak kürkleri olan köpekler…
Buck harika bir ortamda doğmuş, zenginlik içinde büyümüştü. Kocaman bir evde yaşıyor, sıcak iklimin keyfini çıkarıyordu. Yetişkinliğe ulaştığında hemen hemen evin kralı olmuştu, ama yaşamı bir anda değişti. Artık hayatta kalmak için bütün kabiliyetlerini kullanması gerekiyordu.

Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) kitap özeti

Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) pdf oku

Vahşetin Çağrısı (Kısaltılmış Metin) Pdf indir