Uykusuz Geceler – Anna Campbell Kitabını İndir

tarafından
48
Uykusuz Geceler – Anna Campbell Kitabını İndir

Uykusuz Geceler – Anna Campbell Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Tek kelimeyle romantik bir kurgu olan “Uykusuz Geceler” sizlerle.

Nicolas Londra’nın cemiyet tarafından tanınmış çapkınıdır. Ama Nicolas’ın bu yolu seçmesinde ki sebep kadınlara olan düşkünlüğü değil intikam hırsıdır. Eskiden kendisi gibi hovarda olan Ranelaw adlı adamın kız kardeşinin peşindedir çünkü Ranelaw, Nico’nun kız kardeşini kandırmış onun mutsuz bir hayat geçirmesini sağlamıştır. Nico artık hedefine oldukça yakındır ve Antonia adlı Rane’nin kız kardeşinin aklını almıştır bile. Fakat Nic bu kızda diğerlerinde olmayan bir masumiyet görür ve intikamı aşka dönüşmeye başlar.

 

Uykusuz Geceler Hakkında

Londra’nın en hızlı çapkını Nicholas Challoner intikam için yaşamaktadır…

Cesur, hovarda Ranelaw Markisi, kız kardeşinin mahvolmasına neden olan Godfrey Demarest’i asla affedemez ve şimdi ödeşme günü gelmiştir. Ancak Nicholas’ın intikamının önünde korkunç ve ilgi çekici bir engel bulunmaktadır: Düşmanının masum kızının şaperonu Antonia Smith.

Bir zampara tarafından oyuna getirilip itibarını kaybeden saygın ailesi tarafından sürgün edilip bir yalanı yaşamaya mahkûm edilen Antonia, masum genç kızı aynı acımasız kaderden korumaya yemin eder.

Utanmaz ve ahlaksız Ranelaw’a bir bakışta notunu verir ve onun planlarına mani olmak için zekâsının her kırıntısını kullanmaya kararlıdır.

Ancak Antonia’nın çapkın erkeklere karşı her zaman zaafı olmuştur…

Uykusuz Geceler Yorumlar

“Olağanüstü bir yetenek.”
Julianne MacLean

Paylaşan: “DENİZ”

Uykusuz Geceler – Anna Campbell Kitabını İndir Kitabını İndir