Uslanmaz Yasin kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Uslanmaz Yasin kimdir, nereli, kaç yaşında?


Uslanmaz Yasin Kimdir, biyografi sitemizde Uslanmaz Yasin ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Uslanmaz Yasin kaç yaşında?, Uslanmaz Yasin memleketi neresi, Uslanmaz Yasin evi nerede, Uslanmaz Yasin nereli, Uslanmaz Yasin instagram, Uslanmaz Yasin ile alakalı her detay yazımızda..

Uslanmaz Yasin kaç yaşında, kışkırtma, TikTok Diss, Bipolar, Tanıştım Kendimle şarkıları, youtube videoları, tiktok diss kelimeleri ile dikkat çeken Uslanmaz Yasin iletişim bilgileri, telefon numarası? Uslanmaz Yasin kimdir, nereli, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, gerçek adı,  hangi takımlı, fotoğrafları, nerede oturuyor, yeni videoları, ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Uslanmaz Yasin Aralık 1999 senesinde Samsun’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek adı Yasin Güney. Memleketi aslen Samsun’dur. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Uslanmaz Yasin şarkıları ve videoları ile büyük bir çıkış yakaladı.

Fenomen Uslanmaz Yasin youtube kanalını 21 Eki 2016 tarihinde açtı. Kendisini keyifli, aksiyonlu, enteresan videolar ve içerikler sunarak kitlesine tanıtan Uslanmaz Yasin gülünç ve korku parodi şeklinde içeriklerle birlikte şarkılarda seslendirmektedir. Popüler olan şarkıları içinde; TikTok Diss, Bipolar, Tanıştım Kendimle şarkıları bulunmaktadır.

Takım tutmayan Uslanmaz Yasin en sevdiği renk turuncu, göz rengi kahverengi, saç rengi ise kumral. Uslanmaz Yasin sevgilisi Eda Kurnaz olduğu bilinmektedir. Oyun kanalının adı ise Uslanmaz Oyun’dur. Uslanmaz Yasin hangi okulda ve hangi bölüm okudu diye merak edenler için ise eğitim durumunun lise olduğu bilinmekte.

2021 yılı itibari ile 21 yaşında olan Yasin Güney Uslanmaz Yasin boyu 1.70 cm kilosu 65 kg burcu Yay.