background img
Eki 22, 2018
86 Views

Umutsuz – Colleen Hoover Kitabını İndir

Written by

Umutsuz – Colleen Hoover Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Sky adında ki genç kız son sınıfta okumaktadır ve yine kendi gibi son sınıfta ki Holder adlı çocuk kendisiyle ilgilenmektedir. Sky’de uzun zamandır çocuğa karşı boş olmamakla beraber Holder’ın başına buyruk tavırları ve çapkınlığı onu korkutmaktadır. Ama Holder istediğini elde etmekte usta biridir. Bu yüzden Sky’dan vazgeçmez. Fakat tek sıkıntı Holder’ın davranışları değildir çünkü geçmişiyle ilgili sırlar onu korkutmaktadır.

 

Umutsuz Hakkında

Lise son sınıf öğrencisi olan Sky çapkınlığı kendi şanıyla yarışan Dean Holder’la tanışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren Holder onu hem korkutur hem de cezbeder. Ona dair bir şeyler, Sky’ın derinlere gömmek için çok uğraştığı sıkıntılı geçmişine ait anılarını ateşler. Sky ondan uzak durmaya kararlı olsa da Holder’ın kararlı tutumu ve esrarengiz gülümsemesi savunmasını yerle bir edip aralarındaki bağın güçlenmesini sağlar. Ama gizemli Holder’ın sakladığı sırlar vardır, bu sırlar ortaya çıkar çıkmaz Sky sonsuza kadar değişir ve güven duygusu gerçekler karşısında yenilgiye uğrar.

Sky ve Holder ancak çıplak gerçeklerle cesurca yüzleşerek yaralarını iyileştirebilecek ve sınır tanımadan yaşayıp birbirlerini sevebileceklerdir.

Umutsuz nefesinizi kesecek, merakınızı uyandıracak size ilk aşkınızı hatırlatacak bir roman.

 

Umutsuz – Colleen Hoover Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir