Tutku Dersleri – Madeline Hunter Kitabını İndir

tarafından
62
Tutku Dersleri – Madeline Hunter Kitabını İndir

Tutku Dersleri – Madeline Hunter Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Phaedra Blair bir yazar ve kitap yayımcısıdır. En son yazdığı kitap yüzünden tutsak edilmiştir ve bir süredir hapistedir. Bir gün hapis olduğu nezaretin penceresinden dışarıya doğru bakıp düşüncelere dalarken o adamı görür. O dam Lord Elliot’tur günaha davet gibi çekici, karizmatik ve yakışıklıdır. Ama Blair sadece tesadüfen gördüğünü sandığı bu adam onun kurtarıcısı olur ve hapisten onu derin nüfuzu sayesinde kurtarır. Elliot yakışıklı olduğu kadar zeki ve kurnazdır. Onun bu kadını kurtarmasında ki amaç düşmanı olduğu bir aile hakkında kitap yazdırmaktır. Blair böyle bir şeyi hayatta kabul etmezdi fakat özgürlüğü yanı sıra bu her an erotizmi çağrıştıran adam aklını çelmek için yeterliydi.

Tutku Dersleri Hakkında

Madeline Hunter’ın bugüne kadar yazdığı en kışkırtıcı roman olan Tutku Dersleri’nde yakışıklı, nazik ve şeytan kadar baştan çıkarıcı Lord Elliot Rothwell ile tanışmaya hazır mısınız?

Elliot’ı ilk olarak, tutsak edildiği yerin penceresinden bakarken görür:
Günah kadar çekici bu adam cazibesi ve bağlantıları sayesinde onu tutsaklıktan kurtarır. Ne var ki yazar ve yayımcı Phaedra Blair, ‘özgürlüğünün’ bedelinin insafsız kurtarıcısına koşulsuz şartsız bağlanmak olduğunu çabuk öğrenir.

Elbette Elliot Rothwell onu iyi niyetinden ötürü kurtarmamıştır. Phaedra’dan, aile ismine leke sürecek iftira dolu bir kitabı basmamasını istemektedir ve bunun için rüşvet vermek, tehdit etmek hatta onu baştan çıkarmak dahil her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak aralarındaki erotik çekim an ve an arttıkça, Elliot bu şehvetli oyunda kaybetmeye daha da istekli olduğunu fark edecektir…

Tutku Dersleri Yorumlar

“Zekice çizilmiş karakterler, güçlü bir kurgu ve nefes kesen bir romantizm. Bu kitaba âşık olacaksınız.” Romantic Times

“Sürükleyici bir hikâye.” -Booklist

Tutku Dersleri – Madeline Hunter Kitabını İndir Kitabını İndir