Türkü Su Demirel kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Türkü Su Demirel kimdir, nereli, kaç yaşında?


Türkü Su Demirel Kimdir, biyografi sitemizde Türkü Su Demirel ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Türkü Su Demirel kaç yaşında?, Türkü Su Demirel memleketi neresi, Türkü Su Demirel evi nerede, Türkü Su Demirel nereli, Türkü Su Demirel instagram, Türkü Su Demirel ile alakalı her detay yazımızda..

Türkü Su Demirel Biyografi

Türkü Su Demirel 03 Ağustos 1998senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir’dir. Öğrenimine İzmir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünde sürdü.

Türkü Su Demirel boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Türkü Su Demirel kariyerini inşa etmeye 2017 senesinde başladı.  2017 senesinde tertip edilen 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda WOW Istanbul Hotels – Convention Center birinci seçilmesinin sonrasında yaşamı bir anda değişmeye başladı.

Türkü Su Demirel kimdir oynadığı diziler

Türkü Su Demirel ilk ekran deneyimini 2018 senesinde Muhteşem İkili adlı dizide gerçekleştirdi ve bu dizide Yasemin Adıgüzel rolüne hayat verdi. 2019 ve 2020 senelerında Rap müzik sanatçısı Sagopa Kajmer’in Toz Taneleri ve Sagopa Kajmer & Go-Khan: Pankart video kliplerinde rol aldı. 2021 senesinde Maraşlı dizisinde rol alan isim oldu.

Türkü Su Demirel sevgilisi

Türkü Su Demirel Sevgilisi oyuncu Samet Sırmalı olup ilişkileri sürdürmektedir. Türkü Su Demirel boyu 1.72 cm kilosu 52 kg burcu Aslan.

Türkü Su Demirel yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Maraşlı
  • 2018 Muhteşem İkili