Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall Kitabını İndir

tarafından
49
Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall  Kitabını İndir

Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Eğer Ezoterik olgulara merakınız varsa, gelmiş geçmiş en sağlam kaynakların başından gelen “Tüm Çağların Gizli Öğrentileri” oldukça dikkatinize çekecek ezoterik ansiklopedisidir.  Manly P. Hall bu konuda en tanınmış kişilerden birisidir. Bir çok kişi Manly P. Hall’ı bilge bir kişilik olarak tanır. Binlerce konuşmasına milyonlarca insan katılmıştır. Yüzlerce yazı, deneme, kitap, söyleşileri günümüzde bir çok yerde halen çıkmaktadır. Manly’in bilinen en önemli eseriyse bu kitap.  Şimdiye kadar bir çok toplum farklı ritüeller ortaya çıkarmıştır. Dini, kültürel ve felsefi durumlardan çıkan ve oldukça merak edilen bu olguları detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulacağınız bir kaynak.

 

Tüm Çağların Gizli Öğretileri Hakkında

Herkesin bir bilge, yirminci asrın ezoterik uzmanı olarak saygı duyduğu yazar, hayatı boyunca ABD ve diğer ülkelerde 8.OOO’den fazla konuşma yapmış, sayısı; kitap, makale ve incelemeye imza atmıştır. Manly P. Hal her zaman felsefenin ve dinin gündelik uygulamasına ağırlık vermiş gerçek bir ezoteristtir. O insanlığa en soylu idealleri ve davranış kurallarını veren ruhani ve ahlaki kadim öğretileri yeniden canlandırmayı kendine vazife edinmiştir.
Felsefenin insanın kendi amaçları ve ideallerini gerçekleştirmek için kullandığı soylu bir araç olduğuna inanan Manly P. Hail, dünya medeniyetlerinin ancak akıl, amaç ve işbirliği için ortak bir zemine ulaştığında yükseleceği fikrine bütün ömrünü vakfetmiştir. Bu amaç için Felsefi Araştırmalar Cemiyeti’ni (www.prs.org) kurmuştur.
Elinizdeki kitap, basıldığı tarih 1928 yılından itibaren ezoterik bir klasik olmuştur. Yirminci asrın bir benzerine tanık olmadığı bu eser, bütün çağların ezoterik, okült sırlarını, kadim ritüellerini ve sembolizmini büyük bir ustalıkla anlatan ansiklopedik şaheserdir. Mitolojiyi, din ve felsefeyi nadir eserlerden alınmış sekil ve renkli resimlerle zenginleştirerek ayrıntılarıyla açıklayan bu kitap, bütün gizemcilerin kütüphanesinde baş köşeye oturacaktır.
Gizli bilim öğrencileri bu eserle yıllarca ellerinden, düşürmeyecekleri bir başvuru kitabına, batı ezoterizminin hemen her alanında bu Öğretileri bizzat hayatına uygulamış olan bir ustanın kaleminden sağlam, ayrıntılı ve güvenilir bilgilere kavuşacaktır.

 

Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall Kitabını İndir Kitabını İndir