Tuğçe Aykut kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
3
Tuğçe Aykut kimdir, nereli, kaç yaşında?


Tuğçe Aykut Kimdir, biyografi sitemizde Tuğçe Aykut ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğçe Aykut kaç yaşında?, Tuğçe Aykut memleketi neresi, Tuğçe Aykut evi nerede, Tuğçe Aykut nereli, Tuğçe Aykut instagram, Tuğçe Aykut ile alakalı her detay yazımızda..

Tuğçe Aykut oyuncu kimdir, kaç yaşında, yer aldığı diziler, sevgilisi, aslen nereli, boy kilo yaş? Tuğçe Aykut ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları. Tuğçe Aykut oyuncu olarak Kağıt Ev dizisinde İnci rolü ile seyircinin karşısına çıktı. 

Tuğçe Aykut 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Abisinin adı Tamer’dir. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Memleketi aslen Rize’dir.  Rize’nin Fındıklı İlçesindendir. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Sabancı Üniversitesi’nde sürdü ve mezun oldu.

Tuğçe Aykut oyuncu olarak kariyerini inşa ettiği ve ilk ekran deneyimini yaşadığı film projesi 2019 yapımı Getto dizisi oldu. Tuğçe Aykut Getto dizisinde sergilediği oyunculuk performansı sonrasında 2021 senesinde Kâğıt Ev dizisinde İnci rolüne hayat veren isim oldu.

Resmi instagram hesabı tugceaykt olan Tuğçe Aykut bekardır. Tuğçe Aykut boyu 1.66 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

Tuğçe Aykut dizileri ve filmleri

  • 20210Kâğıt Ev (İnci)
  • 2019 Getto