Tenimdeki Mühür – Andrea Kane Kitabını İndir

tarafından
66
Tenimdeki Mühür – Andrea Kane Kitabını İndir

Tenimdeki Mühür – Andrea Kane Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Anastasia adında hayat dolu bir genç kız her şeyi olan annesini kaybettikten sonra İngiltere’ye kendisine çok benzeyen kuzenin yanına gider. Fakat Kuzeninin babası yani amcası Anastasia’dan nefret etmektedir ve genç kız bunun sebebini bilmemektedir. Amcasından uzaklaşmak adına kendine bir iş bulmak için çabalasa da 18. yüzyılda bir kadının iş bulması oldukça zor bir şeydir. Bu sırada tanıştığı bir adama daha görür görmez vurulan Anastasia adamında kendine hiç boş olmadığını bilse de amcası bu duruma da karışarak hayatı ona zehir etmeye devam eder. Anastasia, amcasının ona böyle davranmasının arkasında ki sırrı merak ederek araştırmaya koyulsa da gün yüzüne bir bir çıkan gerçekler genç kızın kaldıra bileceğinden çok daha ağırdır.

Tenimdeki Mühür Hakkında

1817’nin İngiltere’sinde erkek egemen iş hayatına atılmak isteyen, uçarı bir genç kız… Anastasia…  Çok sevdiği anne ve babasını kaybettikten sonra kuzeni Breanna’yla yaşamaya başlar. Daha doğrusu kendine ikizi kadar benzeyen sevgili Breanna ve onun huysuz, daima sinirlenecek bir şeyler bulan babası…
Her ne kadar Breanna’ya ve İngiltere’ye yeniden kavuşmak harika olsa da kendisinden nefret eden amcasının kurduğu hain planlar Anastasia’nın hayatını tehlikeye sokar. Onu bu tehlikelerden kurtarabilecek tek kişi ise muhteşem bir iş dehasına sahip, büyüleyici ve gizemli Sheldrake Markisi, Damen Lockewood’dur.
Anastasia ve Damen birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren aralarında tutku rüzgârları esmeye başlar. Ancak genç kızın içinde bulunduğu tehlike yüzünden aşklarını gönüllerince yaşayamazlar. Peki, tüm bu tehlike, etraflarını saran gizem gerçekten gidecek midir? Sevgi yine kazanacak mıdır?

Tenimdeki Mühür – Andrea Kane Kitabını İndir Kitabını İndir