background img
Mar 29, 2018
74 Views

Temelim Yok Hiç Bilmiyorum Diyenler İçin – Matematik Antrenörü – İdris Doğan Kitabını İndir

Written by

Temelim Yok Hiç Bilmiyorum Diyenler İçin – Matematik Antrenörü – İdris Doğan Kitabının Açıklaması:

Temelim Yok Hiç Bilmiyorum Diyenler İçin – Matematik Antrenörü – İdris Doğan

Temelim Yok Hiç Bilmiyorum Diyenler İçin – Matematik Antrenörü – İdris Doğan

Birden fazla oturumda gerçekleştirilen üniversiteye giriş sınavları içerisinde en büyük önemi, ilk oturum sınavı olan YGS (Yükseköğretime Giriş Sınavı) taşıyor. Türkçe, Matematik 1, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından 40’ar sorunun bulunduğu sınava; sayısal, sözel, eşit ağırlık ya da dil alanında okuyan tüm öğrenciler ortak katılım gösteriyor. Matematik 1 adlı bölümde, öğrencinin 9. sınıfın sonuna dek öğrenmiş olduğu tüm matematik bilgisini kapsayan sorular soruluyor. Tüm bu bilgi birikimini 12. sınıfın sonunda yeterli düzeyde hatırlamak sayısal alanda eğitim almış öğrenciler için kolay olsa da, sözel ve eşit ağırlık mezunları fazlasıyla zorlanabiliyor. 

Siz de “Matematik 1’e dair çok az şey hatırlıyorum, hatta temelim bile kötü, hiç bilmiyorum” diyorsanız İdris Doğan tarafından hazırlanan Matematik Antrenörü kurtarıcınız olacak. Sıfırdan matematik öğrenmek için herhangi bir dershaneye ya da özel derse gittiğinizde, anlatılanların hiç de “sıfırdan” olmadığını fark ediyor; o x’in oraya nereden geldiğini düşünüyorsanız, Matematik Antrenörü ile hepsinin cevabını bulacaksınız. 

Temelim yok diyenler için profesyonel olarak hazırlanmış olan bu kitap, tüm matematik bilgisini sıfır düzeyinde tanım ve örneklerle açıklayarak anlatıyor. Sözel alanda eğitim almış ve bugüne dek gördüğünüz matematik bilgisini çoktan unutmuş olabilirsiniz. İdris Doğan tarafından hazırlanan Matematik Antrenörü, matematiği hatırlatmayı değil öğretmeyi hedefliyor. Temel kavramlardan problemlere kadar tüm konu başlıkları için geniş ve etkili konu anlatımlarına yer verilerek, anlamadan ilerlemenin önüne geçiliyor. Öğrenilmiş olan konunun en doğru şekilde pekiştirilmesi için hazırlanan çözümlü sorular, hem hızlı konu tekrarı yapma imkânı veriyor hem de birbirinden farklı kısa çözüm yolu ile zaman kazanma şansı yaratıyor. Bilgiye sahip olmak kadar ondan en hızlı şekilde faydalanmanın da büyük önem taşıdığı bu sınava hazırlanırken, zaman kazandıracak pratik çözüm yollarına ulaşmak sizi sınav sıralamasında en üstlere taşıyacak! 

Her konu başlığı içerisinde bol çözümlü soru örneği bulundurduğu gibi, konu anlatımlarının sonunda da birden fazla konu testi bulunduran Matematik Antrenörü, A’dan Z’ye tüm konuların en doğru şekilde pekiştirilmesini hedefliyor. Birbirinden seçkin soru tarzlarının bulunduğu konu testleri, hem öğrenilen konuyu tam anlamıyla kavramanıza, hem de sınavda karşılaşacağınız tarzda sorular ile karşılaşmanıza yardımcı oluyor. Zorlanmadan, sıkılmadan, en önemlisi “sıfırdan” matematik öğrenmek isteyenler için hazırlanmış olan profesyonel konu anlatım kitabı, yıllar sonra yeniden sınava girmek isteyenlerin dahi tek konu anlatımlı kitap tercihi! 

Konu anlatımı sırasında vurgulanan önemli noktalar ve konular arasında verilen özet bilgiler ile çalışırken tekrar yapma imkânı bulacağınız Matematik Antrenörü konu anlatım kitabı, matematiğe en uzak öğrencilerin bile yardımına koşuyor. Profesyonel öğrenme metotları ile özellikle sayısal yönü zayıf öğrenciler için hazırlanmış olan kitapta, önemli noktalar açıkça belirtilirken, sıklıkla unutulan bölümler bol bol tekrar ediliyor; konu sonundaki testlerde ortaya çıkan eksikler için konu anlatımı bölümüne yönlendirmeler yapılıyor. Tüm öğretim ve değerlendirme seçeneklerinden en doğru şekilde yararlanılarak hazırlanmış olan Matematik Antrenörü ile birebir özel ders alıyor gibi hissedeceksiniz. Kavrayamadığınız noktaları bölüm sonu testleri ile kolayca açığa çıkaracak olan konu anlatım kitabı, “Temelim yok, hiç bilmiyorum!” diyenlere bile yüksek matematik netleri vadediyor!

Kurslara, dershanelere ya da pahalı setlere daha fazla zaman ayırmadan, tüm matematik eksiğinizi tek bir kitapla tamamlayın! Sayfalar ilerledikçe matematik öğrenmenin imkânsız olmadığını fark edecek, hatta öğrenmekten büyük keyif alacaksınız. Hemen hepsiburada.com adresi üzerinden kolayca online sipariş verebilir, Matematik Antrenörü’nüze en kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.  

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir