Temel Programlama Seti Kitabını İndir

tarafından
45
Temel Programlama Seti Kitabını İndir

Temel Programlama Seti Kitabının Açıklaması:

Temel Programlama Seti

Bu Sette Bulunan Kitaplarla Birlikte Öncelikle Algoritma Mantığını Kavrayabilecek Ve Ardından Birçok Programlama Diliyle Programlamanın Temelinden Başlayarak İstediğiniz Alanda Kendinizi Geliştirebileceksiniz.
Programlar, Bizlerin Hayatını Kolaylaştıran, Yapmak İstediğimiz Şeyleri Makinelere İletmemizi Sağlayan Aracılardır. Programlama Dilleri İse Bu İşleri Yapacak Programları Yazmak Ve Makineyle Nasıl İletişim Kuracağını, Neler Yaptıracağını, Nasıl Yaptıracağını, Neden Yaptıracağını Anlattığımız Araçlardır. İşte Burada Sorduğumuz Nasıl, Neden, Ne Zaman Gibi Soruların Cevapları İse Bizim Programımızın Algoritmasını Oluşturur. Algoritma En Basit Tabiri İle Bir Problemi Çözmek İçin İzlenecek Yoldur. Eğer Problemin Nasıl Çözüleceği Planlanırsa Sıra Programlama Dilleri İle Program Yazmaya Gelir.
Algoritma Kurma Becerisiyle Birlikte Tüm Programlama Dillerinde Program Yazabilirsiniz. Evet, Hepsiyle… Çünkü Sorunun Nasıl Çözüleceğini Bilen Birisi Bunu Hangi Yoldan Yaparsa Yapsın O Sorunu Çözer. Bir Programlama Dilini Öğrenmeye Başladıktan Sonra Bilgilerinizi Kolayca Diğer Dillerde Kullanabileceksiniz.
Tüm Dünyada Uzun Yıllar Hükmünü Sürmüş C Ve C++ İle Başlayarak İlk Uygulamalarınızı Geliştirebilir Ve Programcılığa Başlayabilirsiniz. Son Yılların Yükselen Yıldızı Nesne Tabanlı Programlama Dillerinden C# Ve Java İle Mobil Platformlara Hükmedebilir Ve Görsel Olarak Son Derece Zengin Web İçerikleri Üretebilirsiniz. Yine Bu Set İle Bilgisayar Ağlarına Giriş Yaparak Ağ Ve Sistem Uzmanlığına Uzanan Bir Yolcuğunu Başlatabilirsiniz. Seçim Sizden, Başlangıç Seti Bizden!

Piyasa Satış Fiyatı 42.00 Tl Değerinde Dergi Hediyelidir.
Temel Programlama Seti İçindeki Kitaplar;

C C++ Ve Java İle Algoritma Ve Programlama
C Programlamanın Temelleri
Çözümlü C Problemleri Ve Laboratuvar Uygulamaları
Yeni Başlayanlar İçin C# İle Nesne Tabanlı Programlama
Yeni Başlayanlar İçin Javascript
Bilgisayar Ağlarına Giriş Rehberi
C# İle Görsel Programlama

Hediye :Çırak 4-5-6