Tekinsiz – Chuck Palahniuk Kitabını İndir

tarafından
52
Tekinsiz – Chuck Palahniuk Kitabını İndir

Tekinsiz – Chuck Palahniuk Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Chuck Palahniuk enterastik kaleminden yeni ilginç ve çekici bir roman “Tekinsizler”

Sıradan bir iş ilanıyla başlayan ve bu ilana baş vurduktan sonra kökünden değişen hayatlar. Özetle oldukça çekici ve cesaretlendirici bir sunuşla yazılmış olan bu ilan oldukça ilham vericiydi. O da hayatının bunalım döneminde olan bir genç olarak bu ilan resmen onu çağırıyordu. Bu sese kulan verdi ve hayatının 3 ayını bu ilanda ki yazılar için heba etmeye hazırdı..

 

Tekinsiz Hakkında

Ortadan kaybolun. Sizi başyapıtınızı yaratmaktan alıkoyan her şeyi geride bırakın. İşinizi, ailenizi ve evinizi; tüm bu sorumluluklarınızı ve dikkatinizi dağıtan şeyleri üç aylığına askıya alın. İşinize tam anlamıyla odaklanmanızı sağlayacak bir ortamda, kafadar insanlarla birlikte yaşayın. Katılmaya hak kazananlar için kalacak yer ve yemek be-davadır. Profesyonel bir şair, romancı veya senarist olarak yeni bir gelecek kurma şansını yakalamak için haya-tınızın küçük bir bölümüyle kumar oynayın. Çok geç olmadan, hayalini kurduğunuz hayatı yaşayın. Yer çok sınırlıdır.
Her şey yukarıdaki ilanla başladı. Bunun yazarların inzivası olması gerekiyordu. Güvenli ve huzurlu bir yer olacaktı. Meğer öyle değilmiş. Birbirimize isimler verdik. Leydi Çöpçü, Ajan Fitneci, Aziz Bağırsaksız gibi. Hatalarımıza, suçlarımıza, günahlarımıza istinaden uydurduğumuz isimlerdi bunlar. Anlatacak birbirinden korkunç, kafa karıştıran, mide bulandırıcı hikayelerimiz vardı. Ancak en korkunç hikaye, bizi bir araya toplayan adamın birer kurbanı olduğumuzda yazılmaya başladı. Ve biz “şöhretler” dünyasına kapağı atıp kamera ışıklarını üzerimize çekmek adına tırnak sökmeyi, penis kesmeyi, insan pişirip yemeyi bile göze aldık; ama artık çok geçti…

 

Tekinsiz – Chuck Palahniuk Kitabını İndir Kitabını İndir