Tatlı Tuzak – Rita Hunter Kitabını İndir

tarafından
68
Tatlı Tuzak – Rita Hunter Kitabını İndir

Tatlı Tuzak – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Rita Hunter romanlarında ki o özgün romantizmi bilenler bilir “Tatlı Tuzak” romanında yine Rita tüm satırlarında kendine has o etkileyici kelimeleri dizelemiş. Evli ve çocuklu kadınlardan hoşlanan bir adam. Nişanlı olduğu halde gönlünü başka birine kaptıran bir kadın. oldukça ilginç gelmediyse daha fazlası Tatlı Tuzak romanının ara satırlarında ağzınızı açık bırakmak için pusuda beklemekte.

Tatlı Tuzak Hakkında

Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick’lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında, kimse olacakları tahmin bile edemezdi.

Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsa, kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi… Fakat günah kadar çekici, melek kadar güzel taşra gülü Claire’in odasına, gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.

Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı… Asıl hesap ise o meleğin değil de, erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi… Evet, kesinlikle Tanrı’nın oyununa gelmişti…

Elisha Clewland erdemleri olan bir kızdı. Işıltılar saçan bir güzelliği ya da kasabanın erkeklerini baştan çıkartan bir cazibesi yoksa da dürüst ve gururluydu. Fakat yolculuğu dönüşünde kasabalarında mecburen konaklayan soyluya ilk görüşte âşık olunca hiçbir zaman yapmayacağı bir şey yaptı… Nişanlı arkadaşının odasına girmeye niyetlenirken odaları karıştıran adamı, sadece kendisinin bildiği bir gerçekle aydınlatmak yerine, yalan söylemeyi tercih etti.

Bunun için cehennemde yanması gerekir miydi?

Tatlı Tuzak – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabını İndir