Tara Mcmillan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
2
Tara Mcmillan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Tara Mcmillan kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Tara Mcmillan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tara Mcmillan kimdir? kaç yaşında?, Tara Mcmillan kimdir? memleketi neresi, Tara Mcmillan kimdir? evi nerede, Tara Mcmillan kimdir? nereli, Tara Mcmillan kimdir? instagram, Tara Mcmillan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tara Mcmillan nereli? Kaç yaşında?

Tara Mcmillan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tara Mcmillan yer aldığı diziler? Tara Mcmillan, annesi, babası, sevgilisi? Tara Mcmillan boy kilo yaş bilgileri. Tara Mcmillan Türk mü, ile ilgili araştırılanler, vikipedi, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tara Mcmillan yaşamı ve biyografisi

Tara Mcmillan Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2021 senesinde Sihirli Annem dizisinin Yeni Versiyonunda oynaması ile gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Tara Mcmillan 1999 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim hayatına sürdü. Ardından tiyatro oyunlarında sahne almaya başladı. Tara Mcmillan kameraların karşısına ilk kez 2021 senesinde “Sihirli Annem” yeni versiyonunda “Eda” kişiliğine hayat vererek adım attı.  27 Şubat 2003 ve 10 Mart 2012 senelerı içinde yayına giren Sihirli Annem dizisinin önceki versiyonunda Eda rolünü Defne Joy Foster oynamıştı. Dizinin yeni versiyonunda Eda Tara Mcmillan oldu.

Acun Ilıcalı sahibi olduğu Exxen film yapım imzasıyla 2021 senesinde seyircilerle bir araya gelecek ‘Sihirli Annem’ dizisinde Tara Mcmillen yeni Defne Joy Foster oldu. Hatırlanacağı üzere Sihirli Annem dizisi 2003 ile 2012 senelerı içinde yayınlandı. Aradan geçen 17 yıl sonrasında yeni kadrosu ile seyircilerle bir araya gelecek.  Tara Mcmillan şimdilerde Unit Talent Oyunculuk Menajerlik çatısı altında çalışmalarına sürdürmektedir.

Tara Mcmillan boyu 1.68 cm kilosu 52 kg burcu Akrep.

Tara Mcmillan dizileri ve filmleri

Tara Mcmillan yer aldığı diziler? Tara Mcmillan hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Sihirli Annem Yeni Versiyon