Sus – Sara Becker Kitabını İndir

tarafından
55
Sus – Sara Becker Kitabını İndir

Sus – Sara Becker Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Jerry ve Jessica uzun bir süredir birliktedir, yakın zamanda nişanlanmış olan çift evlilik arifesinde düğün için hazırlanmaktadırlar. Jessica bir akıl hastanesinde görevli olarak çalışmaktadır. Bir gün nişanlısının çalıştığı hastaneye onu ziyarete giderek bir sürpriz yapmak isteyen Jerry büyük bir şok yaşar. Jessica kayıptır ve hastanede ki bir akıl hastası olan John ölmüştür. John’un bıraktığı not ise adamın kanını dondurur. Ölmeden önce kanıyla yazdığı not “Jassica benimsin” yazmıştır. Bunun üzerine Jerry olayın peşine düşer ve katilin yaşadığı bölgeye gider. Burada öğrendiklerine göre bu katil zamanı geri almayı kafaya koyuş bir bir adamdır ve deneyleri için insanları kullanarak öldürmüştür. Geri döndüğünde ise Jessica’da öldüğünü öğrenir. Bunun üzerine katilin evini basan Jerry kendini birden 1500 sene öncesinde bulur ve burada nişanlısıyla ölen katilin evli olduğunu görür!

 

Sus Hakkında

Akıl hastanesinde çalışan nişanlısı Jessica’yı ziyarete giden Jerry nişanlısının kaybolduğunu ve aynı hastanede yatan psikopat katil John Gloag’ın da öldüğünü öğrenir. Katil ölmeden önce bir not bırakmıştır. Notta “Jessica her zaman benimsin” yazmaktadır.

Jerry olayı çözmek için psikopat katilin ıssız bir köydeki evine gider ve orda tanıştığı bir bar sahibinden John Gloag’ın zamanı geri almak için insanları kurban ettiği bir deney üzerinde çalışmalar yaptığını ve bu kurbanlar arasında bar sahibinin eşinin de olduğunu öğrenir. Jerry Londra’ya geri döndüğünde kaybolan nişanlısı Jessica’nın ölüm haberiyle sarsılır ve bunun psikopat John Gloag’ın işi olduğunu düşünür.

Jerry nişanlısının mezarına giderek mezarı açtığında Jessica’nın cesedinin hiç bozulmadığını görür. Cesedi alarak katilin evine gider fakat ne olduğunu anlamadan birden kendini 1500’lü yılların Londra’sında bulur. Katil doktor ve Jessica evlidirler ve köydeki malikanelerinde yaşamaktadırlar. Jerry nişanlısını kurtarmak için kendisini çok büyük bir tehlikeye atar ve katille arasında köşe kapmaca başlar.

Jerry nişanlısı Jessica’yı katilin elinden kurtarabilecek ve ikisi yaşadıkları döneme geri dönebilecekler mi? Katil John Gloag, Jerry’i kurbanları arasına katabilecek mi? Zaman yolculuğu yaparak geçmişe giden katilin amacı neydi?

Bütün bu soruların cevabını okuduğunuz sayfalarda bulacak ve koleksiyonunuza unutamayacağınız bir korku kitabı katacaksınız.

 

Sus – Sara Becker Kitabını İndir Kitabını İndir