Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde Pdf indir

tarafından
8
Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde Pdf indir


Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde kitabını 9786050816303 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde pdf oku indir.

Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde pdf indir

Levent, yaz tatilinin başında, kasabalarına özel bir gazeteyi okurken mahallelerine hırsızların dadandığını öğrenir. Mahalleli bu durumdan çok endişelidir. Bu konu Levent’in çok ilgisini çeker ve bir akşam kulak misafiri olduğu konuşmayla kendisini bu hırsızların peşinde bulur. Tabii peşinden ayrılmayan tayfası ile birlikte!

Komik, saf, deli dolu Levent’in, yaramaz kardeşi ve muzır sınıf dostlarıyla birlikte “İz Peşinde” koştuğu, kılıktan kılığa girip her zamanki gibi başına türlü işler açtığı bu maceralara bayılacaksınız!

Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde kitap özeti

Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde pdf oku

Süper Gizli Ajan / Levent İz Peşinde Pdf indir