Sultan Elif Taş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
Sultan Elif Taş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Sultan Elif Taş kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Sultan Elif Taş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sultan Elif Taş kimdir? kaç yaşında?, Sultan Elif Taş kimdir? memleketi neresi, Sultan Elif Taş kimdir? evi nerede, Sultan Elif Taş kimdir? nereli, Sultan Elif Taş kimdir? instagram, Sultan Elif Taş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sultan Elif Taş nereli? Kaç yaşında?

Sultan Elif Taş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Sultan Elif Taş yer aldığı diziler? Sultan Elif Taş sevgilisi? Sultan Elif Taş biyografi? Sultan Elif Taş instagram? Sultan Elif Taş yaş? Sultan Elif Taş filmleri? Sultan Elif Taş Payitaht? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sultan Elif Taş yaşamı ve biyografisi

Sultan Elif Taş Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Sultan Elif Taş 14 Nisan 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini bitirdiktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik Bölümünden mezun olmuştur. Hayatına oyunculuk ile devam etmek isteyen Sultan Elif Taş genç yeteneklerdendir. İlk kez kamera karşısına 2012 senesinde en fazla izlenen ve bi hayli beğeni alan  “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde rol almıştır. Daha sonra “Kaderimin Yazıldığı Gün, Paşa Gönlüm, Adını Sen Koy” gibi yapımlarda yer almıştır.

Sultan Elif Taş sevgilisi

Sultan Elif Taş 1.64 boyunda, 50kg, burcu Koç.

Sultan Elif Taş diziler ve filmleri

Sultan Elif Taş oynadığı dizler? Sultan Elif Taş hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2019 – Nöbet
  • 2018 – Adını Sen Koy
  • 2018 – 4N 1K 2
  • 2017 – 4N 1K
  • 2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün
  • 2013 – Aşk Kırmızı
  • 2012 – Muhteşem Yüzyıl