background img
Mar 26, 2018
86 Views

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi – Mustafa Kaya Kitabını İndir

Written by

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi – Mustafa Kaya Kitabının Açıklaması:

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi – Mustafa Kaya

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi – Mustafa Kaya

Bazen hayatınızda inanılmaz güzel şeyler oluyor, birkaç gün rüya aleminde yaşıyorsunuz ama sonra her şey
eski haline dönüyor mu? Yepyeni bir hayat, size yeşil ışık yakıp sonra da dokunduğu gibi teğet geçip gitmedi mi?
‘‘Hayatımın aşkını buldum. Muhteşem bir işe kavuştum. Hayalimdeki evde mutlu yaşayacağım. Nihayet borçlarımı
ödemek için elime süper bir fırsat geçti.’’ derken kısa bir süre sonra bu rüyalardan maalesef uyandınız değil mi?
Hem de en son anda Bir şey eksik ama ne diyorsan kendi mucizeni yaşamak için SU kanunlarını öğrenmelisin
‘‘Size Bir Sır Vereceğim’’ ve ‘‘Hızır Dokunsun Dualarına’’ kitaplarının yazarı Mustafa Kaya, bu kitabında
daha önce hiç duymadığınız ama tüm hayatınızı değiştirecek, vücudunuzun ve kaderinizin üzerinde hüküm süren
Su kanunlarını anlatmaktadır.Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabının yazarı Mustafa Kaya ilahiyat içerikli eserleri ile adından sıkça söz ettiren ve kısa sürede fenomen yazarlar arasında yer alan bir isim olarak tanınıyor. Çok satanlar listesindeki yerini başarı ile muhafaza eden yazar, kısa sürede pek çok eseri geride bırakarak zirveye yerleşiyor. 2016 yılında Fenomen Kitap yayınevi tarafından yayımlanan kitap, toplamda 240 sayfadan oluşuyor. Yazarın daha önce yayınladığı Size Bir Sır Vereceğim ve Hızır Dokunsun Dualarına isimli kitapları da okuyucular tarafından büyük ilgi ile karşılanıyor. Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabı ise insan bedeni ve kaderi üzerinde büyük etkisi olan su kanunlarını açıklayan ilgi çekici bir kitap olarak raflardaki yerini alıyor.
Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabı devam eseri gibi görünmesine karşın roman olarak değil, ansiklopedik bilgiler kategorisine daha yakın bir notada konumlanıyor. İnsanlık tarihi boyunca fizyolojiyi ve maneviyatı önemli ölçüde etkileyen, doğayı dönüştüren ve saflığına karşın gücü ile şaşırtan suyun mucizevi bilgileri; kitabın içeriğinde kendine geniş yer buluyor. Eserde suyun hem insan vücuduna olan faydalarından hem de su kanunlarının insanın kaderi üstündeki dönüştürücü etkilerinden sıkça söz ediliyor. Laboratuvar ortamında yapılan ve analiz edilen çalışmaların yanı sıra; ayetler, gizli ilimler ve hadisler de eser içerisinde kendine geniş yer buluyor.
İnsan yaşamında her şey iyiye giderken aniden işlerin tersine doğru aktığına dikkat çeken Mustafa Kaya, huzuru ve mutluluğu muhafaza etmenin öncelikli yolunun su kanunları hakkında bilgi sahibi olmaktan geçtiğini ifade ediyor. Bu sayede bedenini ve çevresini anlamlandıran insanın, nihayetinde kalıcı mutluluğa ve neşeye kavuşabileceği düşüncesi kitapta yansıtılan düşünceler arasında yer alıyor. Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi, laboratuvar araştırmaları neticesinde suyun çevre ve hava koşulları ile derin bir ilişkisi olduğuna ve suyun sırlarının insan yaşamının kalitesini yükselttiğine dikkat çekiyor.
Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabı içerisinde yer alan manevi ilimlerin yanı sıra, teknik bilgilere de sıkça yer veriliyor. Su içerken alınması gereken oturma pozisyonu, suyun dişler üzerindeki etkisi, göz altındaki morluklardan kurtulma aşamaları ve daha pek çok bilgi kitapta okurların karşısına çıkıyor. Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetler aracılığı ile de suyun insanın yaradılışından son anına kadar ne denli güçlü etkilere sahip olduğu gözler önüne seriliyor. Yaşamdaki pek çok enerjinin ve hissiyatın kaynağını su moleküllerinin titreşimi ile bağdaştıran yazar, insan beyninin su ile çalışan bir makine prensibinde olduğunu ifade ediyor.
Mektup Yazsam Okur musun, Hızır Dokunsun Dualarına, Türk’ün Destanı Hakanname ve daha pek çok başarılı esere imza atan Mustafa Kaya; Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabında doğanın en temel özü olan suyun yaşam üzerindeki etkileyici gücüne dikkat çekiyor. Suyun insanlık tarihindeki kadim dostluğuna ve faydalarına bilimsel bir bakış açısı ile yaklaşan kitap, manevi etkilerine de değinerek ilahiyatı ve bilimsel bakış açısını başarı ile harmanlıyor. Altın niteliğindeki öneriler, kitabın sade anlatım üslubu ile birleşince, ortaya pratiğe dökülmesini ve küçük değişiklikler ile bedenin iyileştirilmesini mümkün kılan detaylar çıkıyor.
Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabı, suyun insan fizyolojisi ve kaderi üzerindeki etkilerini aynı anda okurlarının beğenisine sunuyor. Doğru su içme teknikleri, suyun insan yaşamındaki yeri, virüs ve bakterilere karşı önlemler, suyun yemekteki yeri, kuantum fiziği, ilmi veriler, naturel gıdalar ve daha pek çok ilgi çekici konu kitapta kendine geniş yer buluyor.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir