Storybook Collection – Elementary Pdf indir

tarafından
9
Storybook Collection – Elementary Pdf indir


Storybook Collection – Elementary pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Storybook Collection – Elementary kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Storybook Collection – Elementary isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 16 x 19.5 cm ebatındadır. Storybook Collection – Elementary kitabını 9786050973136 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Storybook Collection – Elementary pdf oku indir.

Storybook Collection – Elementary pdf indir

İngilizce Kitap Kulübü – Öykü Koleksiyonu, Beginner, Elementary ve Intermediate olmak üzere 3 farklı okuma düzeysindeki setten meydana gelir. Her sette 5 öykü kitabı bulunur. QR kodlar ile sesli dinleme seçeneği de mevcut olan öyküler, çocukların İngilizce dinleme becerilerini destekler. Her öykünün sonunda bulunan alıştırmalar, ikinci dil olarak İngilizce öğrenen çocuklar için iyi bir öğrenim kaynağıdır. Çocukların okuduğunu anlama becerilerini geliştirir. Bunun yanı sıra her sette sesli 6 bonus öykü bulunur.
 
Highlights, 70 yılı aşkın süredir çocukların kendilerini geliştirmelerine yardım eden kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır.

Storybook Collection – Elementary kitap özeti

Storybook Collection – Elementary pdf oku

Storybook Collection – Elementary Pdf indir