Sonunda – Tom Ellen, Lucy İvison Kitabını İndir

tarafından
53
Sonunda – Tom Ellen, Lucy İvison Kitabını İndir

Sonunda – Tom Ellen, Lucy İvison Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Bu kitabı farklı klan bir unsurda yazarlarının ta ilk okuldan beri arkadaş olmalarıdır “Sonunda” Romanı da bu ikilinin ilk kitabıdır.

Konu olarak birbirinden hiç haber olmayan ama ikisi de aşkı arayan  Sam ve Hannah’ın adım adım bir birlerini bulma hikayesini konu edinir. Aşkı hiç tatmamış ama aşk peşinde koşan bu ikili bir türlü aradıklarını bulamaz. Denerken çok hata yapar. Aslında aşkın gözlerinin önünde olduğunu çok geç keşfederler. Ama bu gecikmişlik romantizmi ve tutkuyu da beraberinde getirir.

 

Sonunda Hakkında

Acemi Bir Aşk Hikâyesi
Bu yazın Sam ve Hannah için bambaşka bir anlamı vardır. Bu yaz her ikisinin de hayatı değişebilir. Her ikisi de hayatlarının aşkını bulma peşindedir fakat gerçek aşkın net bir adresi yoktur. Asla kolay bulunmaz. Hele bir de acemiysen gözler ne kadar onu arasa da o saklanacak yeni yerler, yeni bahaneler bulur.

Sonunda Yorumlar

“Yıllardır bu kadar gülmedim. Hem de daha ilk bölümden itibaren. Ne kitap ama! Yazarın dili karakterleri capcanlı kılıyor. Size dürüstçe diyebilirim ki bu kitabı okumadıysanız deli olmalısınız.” 
-readaraptor.co.uk-

“Okurken neredeyse oturduğum yerden düşüyordum. Bu yüzden kitap boyunca deli gibi gülmeye hazır olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.” 
– thebookbag.co.uk-

Tom Ellen & Lucy Ivison  Hakkında
Altıncı sınıftan beri arkadaş olan Tom ve Lucy’nin yeni yetişkin türünde yazdıkları Sonunda, ikilinin ilk kitabı. Lucy okulda kütüphaneci olarak çalışırken aynı zamanda online gençlik dergisi Whatever After’ı yönetiyor. Tom ise gazeteci ve ShortList, Time Out, Vice, talkSport, ESPN ve Viz için yazılar yazıyor

 

Sonunda – Tom Ellen, Lucy İvison Kitabını İndir Kitabını İndir