Solgun Karanfil – Sinan Akyüz Kitabını İndir

tarafından
43
Solgun Karanfil – Sinan Akyüz Kitabını İndir

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Sinan Akyüz sizleri tekrar umutsuz bir sevdanın umut dolu kollarına sürükleyen bir romanla karşınızda.

Solgun Karanfil adlı son romanın da aşkla savaşı harmanlayarak dramatize bir romantik ortaya koymuştur. Sizleri bazen ağlatacak bazense gülümsetecek olan bu romanda özellikle heyecanlandıracaktır. Nazi zulmüne karşı bir savaş veren Fikret ve onun biricik sevdalısı Aferdita’nın hikayesi bu. Verilmiş sözler tutulabilecek miydi? yada özlemle bekleyiş nasıl son bulacaktı? Bunların cevabını sayfalarda ararken kimimiz Fikret kimimiz Aferdita oluvereceğiz.

Solgun Karanfil Hakkında

Fikret onun solgun yüzüne bir öpücük kondurdu. “Sen hiç merak etme. Ölmek için değil, düşmanı ezmek için çıkıyoruz dağlara. Bir gün yanına sağ salim döndüğümde sana özgürlüğü getireceğim…”

Aferdita sözünü kesti.

“Unutma aşkım,” dedi yeşil gözlerinden yanaklarına yaşlar süzülürken.

“Her tercih bir vazgeçiştir. Ama vazgeçilen hep alacaklı kalır!”

O söğüt ağacının altında birbirlerine söz vermişlerdi kumrular gibi yuva kuracaklarına. Ama Naziler memleketlerini işgal edince gölge düştü mutluluklarına. Vatansız yaşanmazdı ki sevda! Bajgora Dağlarına doğru yollara düştü Fikret özgürlük uğruna… Kalbinde Aferdita’sı, aklında vatanıyla…

İncir Kuşları, Piruze gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz, yürek yakan son romanı Solgun Karanfil’le aşkı anlatırken bizi savaşla yüzleştiriyor ve soruyor: “Yaşanmışlıkları kaybetmek mi daha zor, yoksa hayalleri mi?”

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz Kitabını İndir Kitabını İndir