Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi Pdf indir

tarafından
3
Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi Pdf indir


Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muhiddin Yenigün tarafından kaleme alınan Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi kitabını 9786052236567 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi pdf oku indir.

Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi pdf indir

Malazgirt Savaşı’nda Alparslan’la omuz omuza mücadele etmek; veziri Nizamülmülk ve Anadolu’yu yurt edinmek için canla başla savaşan Müslüman askerlerle tanışmak… Artık Orta Asya’nın dar geldiği bir milletin Anadolu’ya açılmasına tanıklık etmek… Türk milletinin yerleşik düzene geçmesini sağlayan zaferi en önden izlemek…

Kendilerine ŞOK TİMİ adını veren, senin benim gibi üç genç Şevket, Orhan, Kâmil ve onların akıl hocası Timur Abi işte bunları birebir yaşıyorlar.

Bir gün nasıl olduğunu anlamadan, sur duvarından çıkan bir ışığın büyüsüne kapılıp değişik bir âleme dalıyorlar.

İstanbul’da, o günkü adıyla Konstantiniyye’de başlayan yolculukları Malazgirt’e kadar sürüyor. Ve bir zafere tanıklık ediyorlar. Bu zaman içinde ise başlarına neler geliyor neler!

Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi kitap özeti

Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi pdf oku

Şok Timi 3 / Alparslan’la Malazgirt Zaferi Pdf indir