background img
Eki 19, 2018
80 Views

Soğuk Öpücük – Amy Garvey Kitabını İndir

Written by

Soğuk Öpücük – Amy Garvey Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Danny adında bir genç kız yıllar boyunca ailesinden kalan özel güçlerle yaşamak istemiyordu. Zaten Danny’e göre gerçek sihiri bulmuş oda çok sevdiği ve okuldan sonra evlenmeye karar verdikleri Wren’di. Fakat kader ağlarını örmüş, bunun sonucunda feci bir trafik kazasında Wren ölmüştür. Danny bu durumu kaldırmakta oldukça güçlü çekiyordur. Ya kendisi de onun yanına gitmek için intihar edecek yada ailesinin sihirli güçlerini kullanarak öbür dünyadan tüm risklere rağmen Wren’i geri getirecekti. 2. Seçeneği seçerek  ölüler diyarından büyülü bir sihirle Wren’i geri getirdi. Fakat gelen Wren fiziki olarak oydu ama buz gibi duygusuzdu.

 

Soğuk Öpücük Hakkında

Güzel bir temmuz gününde, talihsiz bir kaza Danny’yi Wren’den ayırır. İlk büyük aşkını kaybetmenin acısına asla dayanamayacağını düşünen Wren için bunu kabullenmek çok zordur. Ailesindeki bütün kadınlar gibi birtakım gizli güçlere sahip olan ama bunları nasıl kullanacağını bilemeyen Wren, sevgilisini geri getirmek için sihir dünyasının kapılarını aralar. Ama geri gelen Danny sadece, Wren’in âşık oldugu delikanlının içi boş kabuğudur. Buz gibi dokunuşu ve atmayan kalbiyle, bir zamanların hayat dolu Danny’si değildir o artık.
Wren artık Danny’yi gizli tutmak, sonsuza dek bir ölüyle yaşamak zorundadır. Bu sırada okuluna yeni gelen Gabriel onun sırrına ortak olur. Ama Wren kendini soktuğu bu durumdan yine kendi çıkmalıdır. Yapmak zorunda oldukları ona tekrar büyük bir acı yaşatacak olsa da…

 

Soğuk Öpücük – Amy Garvey Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir