Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson Kitabını İndir

tarafından
43
Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson Kitabını İndir

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Truly küçük bir kasabadır. Maddie ise bu kasabada doğmuş ve çocukluğunu geçirmiştir. Fakat çocukluğundan kalan kabuslar bu kasabadan taşındıktan sonrada dinmek bilmemiştir. Bunun üzerine geçmişiyle yüzleşmek adına Truly’e tekrar giden kadının amacı önce bir tanıdık bulmak olsa da geriye kimse kalmamıştır. Mick kadınlarla arası pek olmayan bir gençtir. Uzun süredir sevgilisi bile yoktur. Oldukça güçlü ve çalışkan olan Mick yakışıklıdır da fakat hayatına bir kadının müdahale etmesinden nefret etmiştir. Mick ile Maddie’nin yolları kesiştiğinde hem en karanlık geçmişin sırları hemde güneş kadar tutkulu bir aşk onları beklemektedir.

Sırlar Aşka Engel Mi? Hakkında

Sırlar Aşka Engel Mi?
Hangisi Tercih Edilmeli?
Aşk mı, Gerçek mi?

Maddie, Truly’ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Fakat Mick, Maddie’yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Sırlar Aşka Engel Mi? Yorumlar

“Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap!”
Publishers Weekly

“İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği mükemmel bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış.”
Booklist

“Rachel Gibson, zekice kurguladığı baştan çıkarıcı bu romanıyla sizi büyüleyecek…”
Romantic Times

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson Kitabını İndir Kitabını İndir