Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) Pdf indir

tarafından
5
Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) Pdf indir


Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) kitabını 9786050811452 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) pdf oku indir.

Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) pdf indir

Şirin bu kez İstanbul’u geziyor… Önceki maceralarından tanıdığımız Lokum, Fisto, Hombili, Kıvır ve sınıfından daha bir çok gülünç arkadaşı da ona bu gezilerde eşlik ediyor.

Tabii ki onları çokça seven ama onların çokça çıldırttıkları öğretmenleri de yanlarında!

Şirin İstanbul’u gezerken, kimi zaman turistlere klavuzluk ediyor, kimi zaman proje ödevi için şahane fikirler bulmaya çalışıyor, kimi zaman dostlarını ve kendisini kötü duruma düşmekten kurtarmak için uğraşıyor.

Şirin’i çok seven okurlar, bu kez onunla birlikte İstanbul’u gezecek, yine çiçeği burnunda şeyler öğrenecek, kahkahalarla gülecek ve çok eğlenecekler!

İstikamet; Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı, Kanlıca, Büyükada, Eminönü…

Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) kitap özeti

Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) pdf oku

Şirin İstanbul’u Geziyor Set (5 Kitap) Pdf indir