background img
Eki 17, 2018
77 Views

Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Yolculuğu – Kerstin Gier Kitabını İndir

Written by

Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Yolculuğu – Kerstin Gier Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Liv Silber rüyalarında diğer insanlardan farklı garip yer yer korkunç en çokta gizemli bir çok şey görmektedir. Başlarda Silber için bu rüyalar gelişi güzel olsa  da zamanla daha mantıklı ama daha kabus biçimini almıştır. En son gördüğü rüyada yeni yazıldığı okulda uzaktan tanıdığı 4 arkadaşının ilginç bir ayin yapması üstelik ürkütücü bir mezarlıkta. Şimdiye kadar hiç bu kadar yakınındakileri görmeyen  Liv Silber durumdan oldukça etkilenmiştir. Rüyada gördükleri sadece görüşten öte onla irtibatada geçerek bazı bilgiler ve sırları vermişlerdir. Şimdi Silber bu bulmacanın ne olduğunu bularak rüyasının sırrı çözmek adına ilginç bir maceraya atılacak. Aşk, eğlence ve bol korkulu gizem barındıran Silber Rüya Yolculuğu ekitabı sizlerle.

Silber Rüyalar 1  Hakkında

Rüyaların gizemli ülkesine, merak uyandıran bir yolculuk…

Kertenkele tokmaklı, gizemli kapılar; konuşan taş heykeller ve elinde baltasıyla, delirmiş bir bakıcı… Liv Silber’ın rüyaları son zamanlarda epey tuhaflaşmıştır ve içlerinden biri fazlasıyla kafasını kurcalamaktadır. Bu rüyada gece yarısı dört çocuğun gizemli ve karanlık bir ayin gerçekleştirdiği bir mezarlıktadır. Üstelik Liv bu dört genci normal yaşamında tanımaktadır çünkü Grayson ve üç arkadaşı gerçekten vardır.

Liv kısa süre önce bu dört gencin okuduğu okula kaydolmuştur ve aslında hepsi iyi çocuklardır. Mezarlıktaki geceden daha korkutucu olan, arkadaşlarının Liv’in rüyada söylediği ancak gerçek hayatta hiçbir şekilde sözünü etmediği şeyleri bilmesidir. Çocukların bunu nasıl öğrendiğini çözmek ise, bilmeceleri çok seven Liv’in uzak duramayacağı kadar çekici bir gizemdir…

Silber Rüyalar 1  Yorumlar

“Okurları kesinlikle memnun edecek. Dört yüz sayfa yetmiyor ama neyse ki devamı yolda.” 
-Karin Wehrheim-

“Aşırı eğlenceli, aşk dolu, gizemli bir rüya.” 
-Brigitte-

“Sempatik ve özgüvenli başkahramanıyla hassas ilk aşklara dair merak uyandırıcı bir roman. Daha ne olsun ki?” 
-Stefanie Leo-

Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Yolculuğu – Kerstin Gier Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir