Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Labirenti – Kerstin Gier Kitabını İndir

tarafından
58
Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Labirenti – Kerstin Gier Kitabını İndir

Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Labirenti – Kerstin Gier Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Artık rüyaların karanlık yüzüne girme vakti. Arthur rüyaların gizemi çözdükçe onları kendi eylemleri doğrultusunda yönetmeyi ve karanlık güçleri çağırmayı da öğrenmiştir. İşleri daha ileri götürerek rüyaların karanlık tarafının gücünden yararlanmak isteyen adamın yapacakları oldukça tehlikeli bir hal alacaktır. Bu sırada Henry kendisine söylenen yalan sözlerin doğrusuna ulaşmak üzeredir. Silber gerçek hayatında ki kaosu kontrol altına almak istese de ailesiyle başı derttedir. Silber serisinin son e kitabı olan Rüya Labirenti efsane bir final yapıyor.

Silber Rüyalar 3 Hakkında

Koridorlar aydınlanıyor, tüm sırlar gün yüzüne çıkıyor… Mart ayı, Londra’da ilkbahar kapıda ve Liv Silber üç sorunla karşı karşıya.

Birincisi: Henry’ye yalan söylemiştir.
İkincisi: Rüyalar gittikçe tehlikeli olmaya başlamıştır. Rüya âleminin sırlarını keşfeden Arthur, akıl almaz felaketlere yol açmak üzeredir. Ve bu sefer onu engellemek pek kolay olmayacaktır.
Üçüncüsü: Liv’in annesi Ann ve Grayson’ın babası Ernest haziranda evlenmeyi planlamaktadır fakat Grayson’ın büyükannesi kötü kalpli Sıçan’ın aklında oğlunun düğünü için gelininkilerden çok farklı planlar vardır.

Liv bu felaketlerden en az zararla kurtulmayı başarabilecek mi?

Silber Rüyalar 3 Yorumlar

“Üçlemenin son kitabı heyecan verici, şaşırtıcı ve hayal gücü kuvvetli anlatımıyla kalıcı bir etki bırakıyor!”
-Alex Dengler-

“Kerstin Gier’den başka kimse, böyle eğlenceli bir konuyu bu kadar büyüleyici anlatamazdı.”
-Westfalen-Blatt-

“Keyif verici, esprili anlatım son kitapta da tam gaz devam ediyor.”
– Elke Schröder, Delmenhorster Kreisblatt-

Farklı renkte kapıların olduğu loş ışıklı koridor neşeli ve huzurlu bir etki yaratabilirdi ama hiç de öyle olmuyordu. Koridordaki sakinlik, sessizce dinleniyormuş izlenimi veriyordu ve ışığın nereden geldiği belli değildi. Yine de burayı, her kapının ardında başka birinin rüya gördüğünü ve dünyadaki tüm insanların bu labirentte birbirine bağlı olduğunu düşünmeyi seviyordum. Sihirli, gizemli ve tehlikeli bir yerdi…

 

Silber Rüyalar Kitabı – Rüya Labirenti – Kerstin Gier Kitabını İndir Kitabını İndir