background img
Mar 24, 2018
87 Views

Sihirli Kitap Orman 3 Yaş+ Kitabını İndir

Written by

Sihirli Kitap Orman 3 Yaş+ Kitabının Açıklaması:

Sihirli Kitap Orman 3 Yaş+

 

Sihirli Kitap Orman 3 Yaş+

 

Çocukların büyük eğlencesi Galt Sihirli Boyama Kitapları!

Paketten çıkan kalemin içi suyla doldurulur.

Kalem siyah beyaz sayfaların üzerine sürüldüğünde rengârenk resimler ortaya çıkar.

Renkli resimler bir süre sonra kendiliğinden kaybolur ve sayfalar tekrar siyah beyaz hale geri döner.

Tekrar tekrar kullanılabilen bu sihirli kitaplar özel 6 kalın sayfadan oluşur.

Kitap ölçüleri: 21 cm x 15 cm

Yaş: 3 Yaş+

Çocukların büyük ilgisini çeken yeni nesil interaktif boyama kitapları, eğlenirken öğrenmelerine ve gizemli bir dünyayı keşfetmelerine imkân tanıyor. Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ düz beyaz sayfalarının arasında ormana dair gizemli hayvanları, ağaçları ve çiçekleri saklıyor. Ambalajının içerisinde bulunan ve yalnızca musluk suyu ile harekete geçen aktivasyon kalemi, düz sayfaların gizlediği çizgi resimleri en renkli haliyle ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Çocuklar kitap sayfalarını boyarken, heyecanla ve merakla ortaya çıkacak olan resimleri tahmin etmeye çalışıyor. Hem el becerilerini hem de hayal güçlerini eğlenceli bir biçimde geliştiren boyama kitabı, kuruduktan sonra düz siyah-beyaz sayfalar haline geri dönerek yeniden kullanıma uygun hale geliyor. 

Toplam 6 adet sayfadan oluşan boyama kitabının her sayfası 3 parçalı olarak tasarlanıyor. Çocuklar boyama işlemini, her bir parçayı tek tek boyayarak yapabilecekleri gibi, tüm sayfaları üst üste getirerek ve bir tam sayfa elde ederek de sürdürebiliyorlar. 3-6 yaş arasındaki çocukların, en verimli kavrama dönemlerine hitap eden aktivasyon kitabı, sadece su ile boyanabilir özellik taşıyor. Kitap setinin içeriğinde bulunan özel boyama kalemini, musluk suyu ile doldurarak boyama işlemine başlayabilirsiniz. Beyaz sayfaların üzerinde gezdirdiğiniz içi su dolu boyama kalemi, renklerin kendiliğinden yavaşça ortaya çıkmasını sağlıyor. Boyama işlemini herhangi bir renkli boya materyali ile gerçekleştirmediğiniz için, çocukların kitap dışında etrafı, ellerini ve yüzlerini boyama gibi riskler de ortadan kalkmış oluyor. Su ile boyama sayesinde, Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ kitabını siz araç kullanırken çocuğunuz seyahat boyunca arka koltukta bile güvenle kullanabiliyor. 

Spiralli bir cilt tasarımına sahip olan boyama kitabı, sert mukavvadan yapılmış sayfaların kolayca bir arada tutulmasını sağlıyor. Spiralli cilt sayesinde kalın dokulu sayfaları kolayca çevirebiliniyor ve rahat çalışmaya elverişli bir hale geliyor. Boyama kitabının oldukça kalın özellikteki sayfaları, su ile boyandıktan sonra ve tüm resim ortaya çıktıktan bir süre sonra doğal süreçte kuruma gerçekleşiyor. Kuruma ile birlikte, ortaya çıkmış olan resim ve desenler kendiliğinden kaybolarak kitap en baştaki boş ve beyaz haline geri dönüyor. Böylece, çocuğunuzun sıkılmadan defalarca kullanabileceği hatta kendisinden sonra kardeşine armağan olarak bırakabileceği bir kitap özelliği taşıyor. Kitabı boyarken sadece özel kalemi ile boydan boya karalama işlemi yapmak bile kitabın boyanması için yeterli oluyor. Dolayısıyla bu özellik, çizgilerin dışına taşırmadan boyama gibi, 3-6 yaş arası çocukların oldukça zorlandığı bir konuda da önemli bir sorunu ortadan kaldırmaya yardım sağlıyor.

2015 yılında yayımlanan Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ kitabı, 21 cm. x 15 cm. ölçülerinde ve çocukların minik elleri ile kolayca kavrayabileceği ebatlarda bulunuyor. Boyama kitabını çocuğunuz ile boyarken, figürler ortaya çıktıkça hikayeyi sizin oluşturuyor olmanız da kitaba farklı bir ayrıcalık kazandırıyor. Her seferinde yeni bir hikâye yaratabiliyor olmanız, kitaba sonsuz kullanım hakkı sağlıyor. Ormanda yaşayan hayvan isimlerini, hayvanlara dair duyu organlarının ve renklerin isimlerini öğrenmede çocuklara büyük katkı sağlayan Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ kitabı, Galt Yayınları tarafından yayımlanıyor. Galt Yayınlarının Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ dışında, aynı formda yayınladığı farklı sihirli boya kitapları serileri de bulunuyor. Kreş, anaokulu ve ilkokul düzeyindeki çocuklar için bu öğrenim kurumlarında rahatça kullanılabilen sihirli boyama kitabı, hem çocuklar hem de öğretmenler için eğlenceli bir kaynak oluşturuyor. Ev ve okul dışında, tatillerde, seyahatlerinizde gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzun eğlenmesine ve öğrenmesine olanak sağlayan Sihirli Kitap Orman 3 yaş+ boyama kitabı, renkli kapak tasarımıyla da oldukça ilgi çekiyor. 

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir