background img
Eki 22, 2018
80 Views

Shakespeare'i Öpmek – Pamela Mingle Kitabını İndir

Written by

Shakespeare'i Öpmek – Pamela Mingle Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Kendisi bir tiyatro oyuncusu olan Miranda, o sırada oynadığı bir oyunda bir anda kendini 15. yüzyıl İngilteresin de bulu verir. Miranda’nın görevi ise çok ilginçtir ünlü William Shakespeare’ın gençliği baştan çıkaracaktır. Aslında bütün bu olanların sebebi ilginç bir idea üzerine olmuştur. Zamanda yolculuk yapabilen Stephen’ın ideasına göre geçmişi değiştirirse Shakespeare’in  şiirlerinin asla olmayacağıdır.

Şimdi Miranda bildiği bir şehirde fakat bilmediği bir zamanda yapa yalnız. Tek çaresi onu oraya gönderen adamın insafı. Fakat bir süre sonra genç kız buraya alışacak ve gitmek istemeyecektir. Sonuçta aşkın gücü bir çok şeyden üstündür.

 

Shakespeare’i Öpmek Hakkında

Hırçın Kız oyununda rol alan Miranda, zamanda yolculuk yapabilen Stephen adlı genç yüzünden, kendini bir anda 1581 yılının İngiltere’sinde bulur. Tüm hayatı altüst olan Miranda’nın geldiği çağa ayak uydurması gerekmektedir. Artık bir sahne oyuncusu değil, Tudor döneminin gerçek bir karakteridir. Üstelik yüzyıllar öncesine çekildiği bu yerde çok önemli bir görevi vardır: Genç William Shakespeare’i baştan çıkarmak!

Böylece Stephen, Miranda’nın yardımı olmadan dünyanın en büyük tiyatro eserlerinin asla yazılamayacağını kanıtlamak ister. Ancak aşkın kimin kapısını çalacağını hiç kimse hesap edemez. Tarihsel gerçekliklerle bezenmiş, romantizm ve maceranın başarıyla kurgulandığı sıcacık bir roman…

 

Shakespeare'i Öpmek – Pamela Mingle Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir