background img
May 25, 2018
63 Views

Senin İçin Geldim – Catherine Ryan Howard Kitabını İndir

Written by

Senin İçin Geldim – Catherine Ryan Howard Kitabının Açıklaması:

Senin İçin Geldim – Catherine Ryan Howard

Adam Dunne’un mükemmel hayatı, kız arkadaşı Sarah Barselona’daki iş gezisinden dönmeyi başaramadığı gün paramparça olmaya başlar. Günler sonra kadının pasaportu bir not ile birlikte Adam’ın eline ulaştığında tehlike sinyalleri çalmaya başlar. Adam, her ne pahasına olursa olsun kız arkadaşını bulmayı kafasına koyar.

Adam, kız arkadaşı Sarah’ın Celebrate adında bir yolcu gemisinde yolculuk yaparken kaybolduğunu öğrenir. Neredeyse bir yıl önce de Estelle adında bir kadın aynı gemide kaybolmuştur. Tüm bu olanlar Adam’ın kafasını iyice karıştırır. Adam, cevapları bulmak için Sarah’la ilişkisinde kabul edilmesi zor bazı gerçeklerle yüzleşmek zorundadır. Aynı zamanda da kendisine mükemmel bir av alanı bulmuşa benzeyen bir katili zekice alt etmesi gerekmektedir.

“Bir yolcu gemisinde ölüm ve yaşamın çok gizemli olduğunu kesinlikle ispatlıyor.”

– Publishers Weekly

“Lüks yolcu gemilerinin perde arkasında dönen kirli oyunların gözler önüne seriliş şekli, büyüleyici ve zekice davranan bir katilin keskin bir portresi var. Bu yazardan daha çok şey duyacağız.”

– The Irish Times

“Hızlı, sürükleyici ve merak uyandırıcı… Üst düzey, elinizden bırakamadan okuyacağınız bir kitap. Catherine Ryan Howard gerilim türünde hayret verici bir yazar.”

– Liz Nugent, ödüllü Unraveling Oliver kitabının yazarı

“Takip edilecek yeni, heyecan verici ve özgün bir yazar.”

– Sunday Independent Ireland

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir