background img
Eki 22, 2018
101 Views

Senden Sonra Ben – Jojo Moyes – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Senden Sonra Ben – Jojo Moyes – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Çok fazla okunan ve beğenilen ilk kitabın ardından çıkarılan serinin ikinci kitabı “Senden Sonra Ben” Bu kadar sevilmesinin sebebi o kadar çok duygu yoğunluğunu oldukça sade ve yer yer mizahi anlatım gücüdür belkide yazarın. Will, Clark nefret etiği bir işte, yalnız başına bir küçük bir evde yaşıyordur. Bu durum onun için ölüm gibidir. Will’dir onun hayatına anlam veren. Will’siz bir hayat ikisi içinde çekilemez derecede korkunçtur.

 

Senden Sonra Ben Hakkında

Louisa Clark ve Will Traynor birlikte altı ay geçirmiştir. Koca bir yılın yarısı… Ve bu altı ay çok şeyi değiştirmiştir. Lou artık kendi hayallerinden korkan o kasabalı kız değildir fakat hayatı Will’in istediği gibi cesurca yaşamayı da başaramıyordur. Sevdiklerini kaybeden insanların yollarına nasıl devam ettiklerini bilmiyordur çünkü Will’in olmadığı bir dünya onun için hâlâ katlanılması zor bir yerdir. Boş bir apartman dairesinde yaşıyor, havaalanında korkunç bir işte çalışıyordur. Yaşasa da onun için hayat diye bir şey yoktur, ta ki karşısına onu Will’e götüren, kimsenin haberinin olmadığı bir bağlantı çıkana dek…

Kederden arınma yolculuğu hiçbir zaman dolambaçsız değildir ama hayat bazen o incecik çizgide yürürken sunar mucizelerini… Lou sonunda umudu tekrar bulup yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayabilecek midir?

Hikâyelerin mutlu sonla bitmesi için yola devam etmek gerekir…

Senden Sonra Ben Yorumlar

“Aşka, kedere ve hayata sıcacık, komik ve umut dolu bir bakış… Yanınıza koca bir kutu mendil alın.”
-Stylist-“Şaşırtıcı kurgusu, insanı kendilerine âşık eden karakterleri ve kâh ağlatıp kâh güldürmesiyle bu kitap resmen kusursuz.”
-Glamour-“Gündelik hayatı esprili ve sıcacık bir dille kaleme alma yeteneğine sahip olan Moyes, aşka inanmanızı sağlamadan önce yüreğinizi sızlatmayı başarıyor. Bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.”
-Sunday Express, S-“Tıpkı Senden Önce Ben gibi bu kitap da yas ve yola devam etmek gibi zor konulara rağmen komik ve eğlenceli. Vakti geldiğinde hepimiz sevdiğimiz şeyleri yitiririz ama Moyes her zaman mutlu son yaşanmasa da yola devam edildiğini bize hem dokunaklı hem de esprili bir dille hatırlatıyor.”
-Miami Herald-“Kalbi kırık bir kadının zor hayatına dair sıcacık, hüzünlü ama bir o kadar da komik bir hikâye.”
-Abendzeitung München-

Senden Sonra Ben – Jojo Moyes – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir