background img
Eki 22, 2018
99 Views

Safir – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir

Written by

Safir – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

Brian dönemin korkulan bir kral fedaisi olarak hayatını sürdüren heybetli bir savaşçıydı. Ne aşka ne dostluğa tek bağlılığı kral içindi. Kral adına aldığı canlar, yıktığı evler yeni bir krallık kurmaya yeterdi.  İskoç topraklarının yakıcılığı Brian’nın sadece kalbini eritmek yerine katı bir kor haline getirmişti. Diğer yandan Evangeline bir kral veliahtı olmasına rağmen tüm gençliğini sarayın dar koridorlarında geçirmiş adeta bir tutsaktı. Kral için çok önemi olan Evangeline’yi koruması için teslim edebileceği tek kişide beliydi.

 

Safir Hakkında

Tüm güzelliklerden ve merhametten sıyrılmış, sevginin ne olduğunu bilmeyen bir adamdı Brian. Bağlılığı sadece kralaydı; ne bir toprağa ne de başka bir insana varoluşundan bu yana hiç bağlanmamış İskoçya’nın en korkulan savaşçılarından biriydi. Kılıcı ile aldığı canların sayısını dahi hatırlamazken çoktan yosun tutmuş kalbi ilk defa atmaya başlayacaktı.

Evangeline, tutsak yaşamının içinde, sarayda, kendisine bir nefes alımlık alan yaratmak için çırpınan çaresiz bir varisti. Kral onun yanlış ellere geçmesine asla izin veremezdi. Tam da bu yüzden kral onu en çok güvendiği savaşçısına teslim ederken korkulan kaderinin ne denli değişeceğini kimse bilemezdi.

Evangeline’in kaderi McLaughlinlerin kaderiydi ve hepsini elinde tutan Brian’dı.

“Çok yakında… Çok yakında, sana yemin ederim, o safir gözlerinde benden başka bir ruh nefes almayacak. Senin sadakatin yalnız bana olacak!”

 

Safir – Lemariz Müjde Albayrak Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir