Sadettin Saran kimdir, kaç yaşında?

tarafından
6
Sadettin Saran kimdir, kaç yaşında?


Sadettin Saran kimdir, kaç yaşında?, biyografi sitemizde Sadettin Saran kimdir? başlığı altında detaylı biyografi yazısını paylaştık. Sadettin Saran kimdir?, Sadettin Saran memleketi neresi, Sadettin Saran kaç yaşında, gibi soruların yanıtı yer almaktadır.

3

Sadettin Saran, Sadettin Saran Kimdir, Sadettin Saran doğum tarihi, Sadettin Saran doğum yeri, Sadettin Saran eğitim, Sadettin Saran Evlimi, Sadettin Saran Fenerbahçe, Sadettin Saran Hakkında, Sadettin Saran hakkında bilgi, Sadettin Saran Hakkında Bilgiler, Sadettin Saran hayatı, Sadettin Saran ile ilgili tüm haberleri, Sadettin Saran İletişim, Sadettin Saran ilk eşi Kimdir, Sadettin Saran ın kaç çocuğu var?, Sadettin Saran kaç yaşında?, Sadettin Saran kardeşleri, Steven Sadettin Saran Kimdir, Sadettin Saran kimdir nerelidir, Sadettin Saran Kırıkkale, Sadettin Saran mal varlığı ne kadar, Sadettin Saran özgeçmişi, Sadettin Saran serveti, Sadettin Saran Sevgilisinin Adı, Sadettin Saran şirketleri, Sadettin Saran son dakika, Sadettin Saran Twitter, Sadettin Saran’ in Özgeçmişini, Yaşamı, Sadettin Saran nereli ve hangi şirketin sahibi?, İş hayatı, Sadettin Saran ile ilgili tüm haberleri, hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken bilgileri haberleri ve gelişmeler, İşadamı “S. Sadettin Saran” hakkında merak edilenler sayfamızda…

 

Sadettin Saran Çocukluk yılları Ailesiyle birlikte

İşadamı Sadettin Saran Çocukluk yılları, Ailesiyle birlikte…

SARAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Türk İşadamı ve spor yöneticisi S.Sadettin Saran 30 Ağustos 1964 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Tam adı Steven Sadettin Saran’dır. Sadettin Saran dört kardeştir. Babasının adı Özbek Saran 1980’lerde TEKEL Genel Müdürlüğü yapmış Türk baba ile annesi Geraldine Saran Amerikalı’dır.

S.Sadettin Saran Amerika Birleşik Devletleri‘nde Kentucky Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği Eğitimi almıştır. Daha sonra Türkiye’ye gelen Saran, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda çalışmıştır. Daha sonra Saran Holding’i kurmuş ve tanınmış birçok dünya markalarının temsilciliklerini üstlenmiştir.

 

1990-1995 yılları arasında Martin Marietta’nın Ankara Ofisinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

 

ABD‘de eğitim gördüğü zamanlarda okulun yüzme takımında takım kaptanlığını yapmış ve iki yıl En Değerli Sporcu seçilmiştir. 1984-1985 yıllarında da Türk Milli Yüzme Takımı kaptanlığını yapmış ve bu dönemde 50 metre serbest yüzme rekorunu kırmıştır.

Daha önceki evliliğinden Lal isminde bir kızı bulunan Saran ikinci evliliğini 2012 yılında Diş Hekimi Dr. Emek Külür ile yapmıştır.

S Sport, Radyospor, Radyo Müzik ve Radyo Trafik gibi medya kuruluşları ve bazı sanal bahis siteleri de İşadamı Sadettin Saran’a aittir.

Steven Sadettin Saran, Türkiye‘nin önde gelen dinamik gruplarından biri olan Saran Holding, 6 ana sektörde, 33 şirketi ve 3.500’ün üzerinde çalışanıyla her zaman öncü konumunda, güvenilir bir tedarikçi olarak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeyen bir vizyonla hizmet sunan Saran Group’un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Sadettin Saran Babası Özbek Saran Annesi Geraldine Saran

Sadettin Saran, Babası Özbek Saran ile Annesi Geraldine Saran

 

Sadettin Saran‘ın boyu 194 cm, 1,94 m’ dir.

 

Sadettin Saran, Lal Saran isimli bir çocuk babasıdır.

 

Tweets by sadetinsaran

Sadettin Saran Medya İletişim Bilgileri
E-Posta: [email protected]
Telefon: +90 212 363 04 04
Faks:+90 212 363 04 00