Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır – T. Byrne T.Cassidy Kitabını İndir

tarafından
40
Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır – T. Byrne T.Cassidy Kitabını İndir

Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır – T. Byrne T.Cassidy Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

Eğlenceli bir kitap okumaya hazır mısınız? Yalnız bu kitap tek düze ilerlemiyor çünkü bu kitabın kahramanı sizsiniz. Tabi ki size yardımcı olacak bir çok kişi var mesela Davinci gibi isimler. Bilim, mantık ve hikaye örgüsü içerisinde ilerleyen etkileyici, öğretici ve eğlenceli bir çalışma olan ” Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır” şimdiye kadar okuduğunuz bilim kitaplarının ötesinde. Bilmeceler, hikayeler ve öğretici bilgilerle uzayan bir eser.

Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır Hakkında

Dudağınızı uçuklatacak, sıra dışı ve çok tehlikeli maceralara atılmaya hazır mısınız? Hadi o zaman. Dâhi bir suç baronuyla birlikte çılgın bir partiye katılacak ve uzay-zaman sürekliliğine meydan okurcasına, kendinizi birbirinden renkli zamanlarda ve mekânlarda bulacaksınız. Zekice hazırlanmış sorular, mantık bilmeceleri ve eğlenceli bir hikâye örgüsünün eşliğinde amansız belaların üstesinden nasıl geleceğinizi göreceksiniz. Rus ruletinde hayatta kalmak, nükleer tesislerden plutonyum çalmak, Meksika adalarındaki ölüm tuzaklarından kaçmak, insanlığı tehdit eden salgınları durdurmak gibi hayal etmesi bile güç sorunlar sizin için çocuk oyuncağından farksız olacak.

Tabii ki yalnız olmayacaksınız; mantık ustası, suç dehası gangster Erik Van Basten; sevimli ve beceriksiz İtalyan, da Vinci ikizi Manchesterano; kafadan kontak çevreci Jemima ve daha bir sürü yan karakter… Bunların hepsinin ötesinde: tehlike, ihanet, ölüm, sürpriz, entrika, daha fazla ölüm/kaçınılmaz ölüm/yine ölüm/çifte ölüm ve istemediğiniz kadar çok köpekbalığı…

 

Rus Ruletinde Nasıl Kazanılır – T. Byrne T.Cassidy Kitabını İndir Kitabını İndir