background img
Eki 23, 2018
152 Views

Ruhun Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir

Written by

Ruhun Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Liliana yerinde duramayan heyecanlı bir kızdı. Ailesini bir kazada kaybedince kuzeni olan Sophie’nin ailesi onu yanına alıştı. Liliana ve Sophie bir birlerinin hayat rengi olmuşlardı fakat Liliana’yı aileden ayrı tutmamışlardı. Fakat Liliana kuzenine karşı derinden bir kin besliyordu. Öyle ki büyümeye başladıklarında Liliana, kuzeninin erkek arkadaşını elinden alacak kadar ileri gitmişti. Zaman ilerledi ikisi de inanılmaz güzel bir kadın oldu. Fakat artık Sophie’de Liliana’ya kinlenmişti ve ona meydan okuyarak onun en sevdiği erkeği elinden alacağını söyledi. Beğenmez bir gülümsemeyle hadi bakalım demekle yetindi.

Ruhun Ateşi Hakkında

Sophie Langford çileden çıktığında birilerinin hayatı kökten değişecekti…

Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sophie’nin huzur, zenginlik ve bolca sıradanlıkla geçen hayatındaki tek renk, seneler önce bir kazada ailesini kaybeden kuzeni Liliana’ydı.
Ailesine katıldığı ilk günden itibaren anne ve babasının sevgisi de dahil ona ait her şey üzerinde sinsice hak iddia eden kuzenini kabullendiğini sanıyordu Sophie. Hatta Liliana baş döndüren güzelliğiyle ilk aşkını elinden aldığında bile bu kabulleniş elini kolunu bağlamıştı, çünkü babasına Liliana’ya asla kızmayacağına ve onu seveceğine dair söz vermişti.
Ancak sabrının da sınırları vardı ve bir gün o sınırlar küçük bir olayla ortadan kalktığında Sophie’nin aklındaki tek şey kuzeninin meydan okuyuşuydu.

“İlgimi hak eden erkeği bulduğumda onu baştan çıkarmayı dene… Tabii becerebilirsen…” demişti kuzeni. Eh madem istediği buydu…

Leighton Kontu Brendan Blackmore… Kibirli, buz gibi ve ulaşılmaz bir soyluydu. İnsanda merak, heyecan ve nefret uyandıran onca meziyete sahip bu adamın ilgisini çekmek göründüğünden çok daha zordu. Üstelik o ve Liliana birbirlerinden fazlasıyla hoşlanıyorlardı. Ancak Sophie kararlılığının önüne hiçbir kuvvetin çıkmasına izin veremezdi, çünkü Liliana başına gelecekleri çoktan hak etmişti. Üstelik Brendan Blackmore’u her gördüğünde hissettiği kalp çarpıntısı ve umutsuz arzu başka hiçbir teşvike yer bırakmayacak kadar güçlü ama bir o kadar da ürkütücüydü.

Sophie’ye göre Brendan’a dokunmak buzla yanmaktı ve Sophie yanmak istiyordu.

İkisini bir araya getiren skandal, onları artık geri dönüşü olmayan bir yola soktuğunda Sophie ya pes edecek ya da imkânsız gibi görünse de mutluluk için sonuna kadar direnecekti.

Ruhun Ateşi – Rita Hunter Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir