background img
Eki 21, 2018
78 Views

Rothschild Hanedanlığı | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Written by

Rothschild Hanedanlığı | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Yahudi bir aile olan Rothschild ismini mutlaka para ve güç geçen bir yerde duymuşsunuzdur. Çünkü bu ailenin ismi artık bu tür otoriter kavramlarla bütünleşmiş bir gizemdir. Rothschild hakkında bir çok teori vardır. Ama kimse bu inanılmaz büyüklükte devletleri ve ülkeleri yöneten gücü bulacak kadar serveti nasıl elde etiler? Uydurma ve paran fabrikalar koca ülkeleri parmağında oynamaya yeter mi? Kimisine göre illimunetinin ta kendileri kimine göre dünyanın derin devleti. İşte Rothschild ailesinin sırlarla dolu hayatlarına bir nebze bile olsa ışık tutacak bir eser “Rothschild Hanedanlığı”

Rothschild Hanedanlığı Hakkında

Birçok insanın aklında Rothschild ismi “büyük servet” anlamını çağrıştırsa da bu servetin getirdiği gücü kavrayan çok az kişi bulunur. Rothschildler servetlerini rahat yaşamak için değil bütün ulusların güç odaklarını yönetmek böylece günümüze kadar ulusları kontrol etmek için kullanmışlardır. Bazı tarihçiler Rothschildler’in kendi tarihlerini ve gücü ele geçirme serüvenlerini uydurduklarını söyleseler de bu ailenin varlığının dünya tarihinde önemli değişikliklere yol açtığı, Avrupa ülkelerinin ekonomik ve politik hayatında önemli değişikliklere neden olduğu aşikârdır. Buna karşın Rothschild ailesinin bu inanılmaz güç ve servet tutkusunun kaynağı bilinmemektedir. Avrupa’nın, İngiltere’nin, hatta bütün dünyanın gizli yöneticisi olan bu ailenin güç düşkünlüğünü anlamak için onların beyinlerinden geçenleri tahmin etmekten ve avantajlı yanlarını bulmaktan başka bir yolumuz bulunmamaktadır.

Alman filozof Nietzsche Günün Şafağında adlı eserinde şöyle der: “Gelecek yüzyıl, Yahudilerin akıbetlerini belirlediklerine şahit olacağız. Çok açık ki onlar zarlarını attılar ve Rubicon’u geçtiler. Onlar yeni yüzyılda ya Avrupa’nın efendisi olacaklar ya da daha önce Mısır’ı kaybettikleri gibi Avrupa’yı da kaybedecekler. Eğer çok açgözlüce davranmazlarsa, Avrupa bir gün olgun bir meyve gibi ellerine düşecektir.”

 

Rothschild Hanedanlığı | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir