Reklam Aşkı – Victoria Michaels Kitabını İndir

tarafından
51
Reklam Aşkı – Victoria Michaels Kitabını İndir

Reklam Aşkı – Victoria Michaels Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Lexi White adında ki genç kız hayatını umutla yaşayan derslerinde oldukça başarılı bir üniversite öğrencisidir. Sınıfında receye girmeyi bile başaran Lexi için gelecek umut vericidir. Fakat tek yakını olan ve tek yaşayan babası bir gün aniden rahatsızlanır ve bakıma muhtaç duruma düşer. Bunun üzerine bir dakika bile düşünmeden okulunu bırakır ve babasının bakımını üstlenir. Bir kaç yıl sonra babasını kaybeden Lexi artık kendi hedeflerine gitmek için kendini hazırlaması gerektiğini bilir. Fakat tahsilini tamamlamamış olan kız bu işi çalışma hayatında kariyer olarak yükseltmek ister. Fakat girdiği reklam ajansında onu bekleyen koca bir sürpriz vardır. Lexi’nin lise aşkı da orada çalışmaktadır hemde genç kadını tanımamıştı bile.

 

Reklam Aşkı Hakkında

Lexi White, üniversite hayatının en başarılı günlerini yaşadığı sırada babası rahatsızlanınca bir saniye bile düşünmez; her şeyi bırakır ve babasının bakımını üstlenmek üzere evine geri döner. Yıllarca onunla ilgilenir, ihtiyaç duyduğu her an yanında olur. Hastalığı atlatamayan babasını sonsuzluğa uğurladıktan sonraysa Lexi, hayatını yeniden kurmaya karar verir.

Ancak eğitimini tamamlamamıştır. Hayal ettiği işi yapmak için sıfırdan başlayacaktır. Hunter Reklamcılık’a girmeyi başardığında onu, yeni yöneticisinin telefonuna gönderdiği, pek de insan canlısı olmayan mesajı karşılar.

Alexandra,

Hunter Reklamcılık’a hoş geldin. Umarım senden öncekilerden daha yetkinsindir. Bu mesajı cevaplamak için üç dakikan var.
-Vincent Drake-

Mesajı gönderen ismi gördüğü anda eli ayağına dolaşan Lexi, huysuz bir yöneticiye asistanlık yapmaktan daha fazlasıyla karşı karşıyadır. Lise günlerinde kalbini sızlatan ve hâlâ hafızasında hatırı sayılır derecede yer kaplayan lise aşkı Vincent Drake, artık en fazla görüşeceği insandır. Üstelik Lexi’nin kim olduğunu hatırlamamıştır bile.

 

Reklam Aşkı – Victoria Michaels Kitabını İndir Kitabını İndir