Q Bebek Dil Gelişim 1 Pdf indir

tarafından
5
Q Bebek Dil Gelişim 1 Pdf indir


Q Bebek Dil Gelişim 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Q Bebek Dil Gelişim 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Q Bebek Dil Gelişim 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21.5 x 28.5 cm ebatındadır. Q Bebek Dil Gelişim 1 kitabını 9786058129900 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Q Bebek Dil Gelişim 1 pdf oku indir.

Q Bebek Dil Gelişim 1 pdf indir

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca gelişim süreci temelde çocuğun farklı öğrenme tecrübeleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir. 
 
Bu temelde ürünlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler ışığında Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.
 
Özel olarak bir araya getirilen, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
Tüm ürünlerimiz; , başta ailelerimiz olmak üzere, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek biçimde hazırlanmıştır.
 
Q BEBEK DİL GELİŞİMİ 1
Hedefler ;
Kelime hazinesini geliştirmek,
Kelimeleri doğru telaffuz etmesini sağlamak,
Dil bilgisi kaidelerina uygun iki veya üç lügattan oluşan cümleler kurmasını sağlamak,
Başlangıç düzeyinde renk, şekil ve sayı kavramlarını tanımasını sağlamak,
Ailemiz, vücudumuz, duygular, cinsiyet, eşyalar, gıdalar, oyuncaklar, gibi konu ve objeleri tanımasını sağlamak,
Çevremizi, doğamızı ve  taşıtları tanımasını sağlamak,
Büyük-ufak, kirli-temiz, alt-üst , iç-dış gibi kavramları tanımasını sağlamak.

Q Bebek Dil Gelişim 1 kitap özeti

Q Bebek Dil Gelişim 1 pdf oku

Q Bebek Dil Gelişim 1 Pdf indir